۰

رییس جمهوری: گام های خوبی برای توسعه خراسان شمالی برخواهیم داشت

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رییس جمهوری گفت: گام های خوبی برای توسعه و بالندگی خراسان شمالی برخواهیم داشت و امیدواریم این سفر برکات زیادی برای استان داشته باشد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه در فرودگاه بجنورد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خراسان شمالی استان کشاورزی، گردشگری، صنعتی و معدنی است و در این سفر توانمندی ها و ظرفیت های مهم استان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: از آنجا که خراسان شمالی در مسیر زایران امام رضا (ع) قرار دارد، میزبانی از ملت ایران، افتخاری بزرگ برای شهروندان این خطه محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در این سفر برنامه ها و طرح های توسعه استان را مورد بررسی قرار می دهیم و نتایج آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

رییس جمهوری گفت: بسیار خوشحالم که در روز تاریخی 24خرداد به استان خراسان شمالی استان غیور و مرزدار که افتخاری همانند خراسان های رضوی و جنوبی در مهمان نوازی از زایران حضرت علی ابن موس الرضا(ع) دارند، سفر کردم.

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری صبح امروز یکشنبه در قالب نوزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به همراه جمعی از اعضای کابینه دولت یازدهم وارد بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شد و مورد استقبال استاندار خراسان شمالی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

رییس جمهوری تا ساعتی دیگر با مردم خراسان شمالی در ورزشگاه تختی بجنورد دیدار می کند.

دیدار با منتخبان و نخبگان سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی، روحانیون و خانواده های معظم شهدا از مهمترین برنامه های سفر یک روزه دکتر روحانی در استان خراسان شمالی است.

نشست با سرمایه گذاران برای توسعه سرمایه گذاری و اشتغال، حضور در نشست شورای اداری استان و مصاحبه با رسانه ها از دیگر برنامه های سفر یک روزه رییس جمهوری اعلام شده است.

2929

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.