رییس جمهوری: گام های خوبی برای توسعه خراسان شمالی برخواهیم داشت

رییس جمهوری گفت: گام های خوبی برای توسعه و بالندگی خراسان شمالی برخواهیم داشت و امیدواریم این سفر برکات زیادی برای استان داشته باشد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه در فرودگاه بجنورد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خراسان شمالی استان کشاورزی، گردشگری، صنعتی و معدنی است و در این سفر توانمندی ها و ظرفیت های مهم استان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: از آنجا که خراسان شمالی در مسیر زایران امام رضا (ع) قرار دارد، میزبانی از ملت ایران، افتخاری بزرگ برای شهروندان این خطه محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در این سفر برنامه ها و طرح های توسعه استان را مورد بررسی قرار می دهیم و نتایج آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

رییس جمهوری گفت: بسیار خوشحالم که در روز تاریخی 24خرداد به استان خراسان شمالی استان غیور و مرزدار که افتخاری همانند خراسان های رضوی و جنوبی در مهمان نوازی از زایران حضرت علی ابن موس الرضا(ع) دارند، سفر کردم.

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری صبح امروز یکشنبه در قالب نوزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به همراه جمعی از اعضای کابینه دولت یازدهم وارد بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شد و مورد استقبال استاندار خراسان شمالی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

رییس جمهوری تا ساعتی دیگر با مردم خراسان شمالی در ورزشگاه تختی بجنورد دیدار می کند.

دیدار با منتخبان و نخبگان سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی، روحانیون و خانواده های معظم شهدا از مهمترین برنامه های سفر یک روزه دکتر روحانی در استان خراسان شمالی است.

نشست با سرمایه گذاران برای توسعه سرمایه گذاری و اشتغال، حضور در نشست شورای اداری استان و مصاحبه با رسانه ها از دیگر برنامه های سفر یک روزه رییس جمهوری اعلام شده است.

2929

کد N856237