تحلیل‌گر مسائل سیاسی آمریکا:

غرب با ترور هم نتوانست مردم ایران را به زانو درآورد

یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی از آمریکا با اشاره به شهادت هزاران نفر از مردم بی‌گناه در حوادث تروریستی با مدیریت کشورهای غربی به‌خصوص آمریکا گفت: خوشبختانه غرب نتوانسته مردم ایران را به زانو در آورد تا از خواست خود برگردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ثریا سپه‌پور اولریش کارشناس ارشد دیپلماسی عمومی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: از زمان سرنگونی شاه و استقرار جمهوری اسلامی، غرب به‌ رهبری آمریکا به‌دنبال نابودی خواست مردم ایران و برقراری سلطه خود بر ایران بوده است و از ابزار گوناگونی برای رسیدن به این هدف استفاده کرده است که تروریسم یکی از آن‌هاست.

وی ادامه داد: گرچه هزاران نفر از مردم بی‌گناه در این راه جان خود را از دست داده‌اند، خوشبختانه غرب نتوانسته مردم ایران را به زانو درآورد تا از خواست خود برگردند.

وی گفت: من معتقدم این نکته بسیار مهم است که بدانیم مردم ایران برای حفظ استقلال خود، حفظ یاد و خاطره افرادی که در این راه از دنیا رفته‌اند و مهم‌تر از همه معطوف‌کردن توجه‌ها به مجرمینی که پشت این ترورها هستند چه هزینه‌ای پرداخت کردند.

این نویسنده و محقق آمریکایی با اشاره به برگزاری کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور افزود: به‌نظر من آگاهی‌بخشی، هدف این همایش است. علاوه‌ بر آن، این همایش همچنین به‌عنوان یک یادآوری برای مردم ایران است که بدانند باید مراقب باشند تا از تلفات دیگری در آینده جلوگیری کنند.

انتهای پیام

کد N856005