آیت‌الله صافی‌:

جلوگیری از مفاسد و صحنه‌های خلاف‌شرع وظیفه نیروی انتظامی است

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني,ناجا,فرمانده ناجا

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی گفت: جلوگیری از مفاسد و صحنه‌های ضدّ اسلام و خلاف شرع، مانند کنسرت‌ها، وظیفه نیروی انتظامی و سازمان‌های دیگر نظام اسلامی است.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی گفت: جلوگیری از مفاسد و صحنه‌های ضدّ اسلام و خلاف شرع، مانند کنسرت‌ها، وظیفه نیروی انتظامی و سازمان‌های دیگر نظام اسلامی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار سردار اشتری فرمانده جدید نیروی انتظامی اظهار کرد: خدمت در نیروی انتظامی که شغل بسیار شریفی است، عبادت است. باید نیروهای انتظامی و نظامی خود را سربازان حضرت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بدانند و در مسیر رضایت ایشان حرکت کنند.

وی در قسمتی از توصیه‌های مهمّ خود به نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی از ابتدا حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و باید باشد. این نیرو، با تقدیم شهدای بزرگواری، دِین خود را نسبت به اسلام ادا کرده است. آن‌طور که حقیر از اول تا امروز دیده‌ام، نیروی انتظامی همیشه در خطّ صحیح اسلام و اصول مقدّس انقلاب بوده است و اگر نواقصی وجود دارد، باید هرچه زودتر برطرف شود.

این مرجع تقلید با ابراز تأسّف شدید از مشاهده برخی صحنه‌های خلاف شرع در جامعه بیان کرد: نباید در مملکت، صحنه‌هایی را ببینیم که خلاف ارزش‌های اسلامی و اصول اولیه انقلاب باشد. جلوگیری از مفاسد و صحنه‌های ضدّ اسلام و خلاف شرع، مانند کنسرت‌ها، وظیفه نیروی انتظامی و سازمان‌های دیگر نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: این‌جانب همان‌طوری‌که از حضور مستمرّ نیروی انتظامی و نیروهای دیگر انقلاب برای حفظ ارزش‌های اسلام خرسند و خوشحال هستم، برای حضور بعضی از ارگان‌ها که از ارزش‌های انقلاب فاصله گرفته و صحنه‌های خلاف شرع را ترویج می‌کنند، نگران هستم.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در پایان این دیدار، نهادهای مختلف را به همکاری با نیروی انتظامی فراخواند و بیان کرد: باید قدردان و شاکر امنیّتی که امروز در مملکت بحمدالله تعالی وجود دارد بوده، و خدای بزرگ را بر این نعمت بزرگ سپاسگزار باشیم. کار شما برای آسایش و امنیّت مردم عبادت است و همه ارگان‌ها هم باید برای ایجاد و حفظ امنیت با شما همکاری کنند.

بر اساس این گزارش در ابتدای این دیدار، سردار اشتری گزارشی از برنامه‌های آینده این نیرو ارائه داد.

انتهای پیام

کد N855256