در آستانه دوسالگی دولت؛

تابش: تسویه حساب جناحی با دولت، تر و خشک را با هم می‌سوزاند

دولت

نماینده مردم اردکان در مجلس، 24 خرداد ماه سال 92 را روزی حماسی دانست و گفت که مردم در این روز پیوندشان را با آرمان‌ها و ارزش‌هایی که برای آن انقلاب کرده بودند تجدید کردند.

نماینده مردم اردکان در مجلس، 24 خرداد ماه سال 92 را روزی حماسی دانست و گفت که مردم در این روز پیوندشان را با آرمان‌ها و ارزش‌هایی که برای آن انقلاب کرده بودند تجدید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا تابش در سخنرانی خود در اجتماع مردم اردکان به مناسبت 24 خرداد سالروز انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور اظهار کرد: 24 خرداد از آن روی روزی حماسی است که علیرغم تلاش بدخواهان نظام برای ایجاد تفرقه و یاس بین مردم و القای بی اعتمادی به حاکمیت ، مردم با حضور خود در انتخابات و رای به مردی که شعارهایش نوید دهنده حاکمیت تدبیر و عقلانیت در داخل و خارج بود بار دیگر پیوندشان را با آرمان ها و ارزش هایی که برای آن انقلاب کرده بودند تجدید کردند.

وی افزود: مشارکت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و رای به کاندیدایی که شعارهایش تجلی بخش آرمان هایی بود که مردم برای آن انقلاب کرده بودند،‌خلق حماسه بود و امروز بعد از دو سال از آن روز حماسی مردم محاسبه می‌کنند که چه به دست آورده اند و آیا مطالباتشان محقق شده است یا نه.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ادامه داد: مجموعه حاکمیت فراتر از دولت آقای روحانی که بهره خویش را از این حماسه حضور برده نیز باید به جد کمک کار رئیس جمهور باشند تا دولت بتواند به شعارهایی که موجب رای آوریش شده جامه عمل بپوشاند.

تابش خاطر نشان کرد: در این جا دیگربحث جناح،‌گروه ، قوم و قبیله مطرح نیست بلکه موضوع منافع ملی در میان است که بر پایه همدلی و همزبانی و در سایه هم افزایی و اعتماد ملی تجلی پیدا می‌کند.

وی اضافه کرد:‌ باید از رهبری معظم انقلاب که در دفاع از خط مشی و چارچوب مذاکرات هسته‌ای و تیم مذاکره کننده به عنوان یک کارشناس خبیر سنگ تمام گذاشتند تاسی جوییم و کمک کار دولت باشیم که در پی حل معضلات و مشکلات مردم و کشور است.

نماینده مردم اردکان در مجلس در پایان تاکید کرد که تخریب، عقده گشایی و تسویه حساب جناحی تنها دولت را از حرکت باز نخواهد داشت بلکه نهایتا بی اعتمادی مردم و نا کارآمدی حاکمیت را رقم خواهد زد و تر و خشک را با هم خواهد سوزاند.

انتهای پیام

کد N855127