همایش اخلاق و آداب رضوی در استان مرکزی برگزار می‌شود

امام رضا ع ,جشنواره امام رضا ع

خمین زادگاه بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، مردادماه امسال میزبان اختتامیه همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی از سری برنامه‌های سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است.

خمین زادگاه بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، مردادماه امسال میزبان اختتامیه همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی از سری برنامه‌های سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین شاکری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و دبیر همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی با محوریت «مدنیت و شهروندی»با اعلام این خبر، گفت: با تصویب شورای سیاستگذاری همایش و با نظر مساعد اتاق فکر مقرر شد، به منظور بهره‌مندی مردم دیگر شهرهای استان مرکزی، اختتامیه امسال در شهرستان خمین برگزار شود.

دبیر همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی هم چنین از تشکیل اتاق فکر این همایش خبر داد و اظهار کرد: اتاق فکر همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی متشکل از 12 نفر از صاحبنظران و اساتید حوزه و دانشگاه است و تاکنون جلسات متعددی برگزار کرده است.

وی با اشاره به این‌که «پژوهشگران کشور می‌توانند در فرصت باقی مانده آثار خود در محورهای این همایش را به دبیرخانه ارسال کنند» افزود: اطلاع رسانی همایش در سطح دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور انجام شده و امیدواریم شاهد حضور گسترده اندیشمندان و پژوهشگران کشور در این همایش باشیم.

شاکری ادامه داد: با بانک اطلاعاتی همایش که حدود 700 نفر از پژوهشگران سراسر کشور هستند از طریق ارسال پیامک ارتباط مستمر داریم.

دبیر همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی از برنامه‌ریزی برای تشکیل کارگاه روش تحقیق ویژه اعضای منتخب بانک اطلاعاتی همایش خبر داد و گفت: تاکنون سفارش سه مقاله با موضوعات کاربردی حول محور همایش انجام گرفته است.

بر اساس این گزارش همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی با محوریت ( مدنیت و شهروندی) از سری برنامه‌های سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام دهه کرامت در استان مرکزی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و آگاهی از نحوه شرکت در هر یک از برنامه‌های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، می‌توانند به سایت سه زبانه «شمس توس» به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند. همچنین سامانه پیام کوتاه: 30007888 و شماره تلفن‌های‌: 9-05132283044 به عنوان پل ارتباطی میان جشنواره و مخاطبان معرفی شده است.

انتهای پیام

کد N854701