نقوی حسینی:

فریب لبخند آمریکا را در مذاکرات نخوریم

سیاسی

ورامین-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته ای گفت: نباید فریب لبخند آمریکا را در مذاکرات خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه جمعه مراسم سالگرد سفر رهبری به شهرستان ورامین با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران، سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام رضا غلامی رییس اداره تبلیغات اسلامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم متدین و انقلابی ورامین در روستای کلاته این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر پاسداشت خاطره سفر مقام معظم رهبری در ۲۲ خرداد سال ۸۲ به شهرستان ورامین، یاد شهدای روستای کلاته گرامی داشته شد و از فعالان فرهنگی، قرآنی و ورزشی تجلیل به عمل آمد.

سید حسین نقوی حسینی به عنوان سخنران ویژه این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: عزت و اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت خون مطهر شهدا و جانفشانی و ایثارگری های رزمندگان اسلام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: درخت انقلاب اسلامی با خون مطهر شهدا آبیاری شده است به همین خاطر امروز به عنوان الگویی در منطقه  و جهان به حساب می آید.

وی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس تمام قدرت های مستکبر عالم تلاش کردند تا با استفاده از  امکانات و وسائل مختلف، نظام اسلامی را از بین ببرند اما رهبری امام راحل در کنار ایستادگی ملت ایران و ایثارگری شهدای جنگ تحمیلی تمامی توطئه ها را خنثی کرد.

این مسئول اضافه کرد: امروز نیز باید با تمام توان فرهنگ شهید و شهادت را در جامعه حفظ کرد چرا که دشمن در تلاش است تا به این فرهنگ خدشه وارد کرده و روحیه ایستادگی ملت ایران را از بین ببرد و برگزاری یادواره های شهدا در این راستا اقدامی ارزشمند و قابل توجه خواهد بود.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی برای این مذاکرات خطوط قرمزی را تبیین کردند که باید این خطوط در تمامی مراحل مذاکره رعایت شود.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه باید با تمام توان از حق هسته ای ایران دفاع کرد گفت: مذاکره کنندگان باید با تمام صلابت از حق ملت ایران دفاع کرده و فریب لبخند آمریکایی ها را در مذاکرات نخورند.