نیازی: پشتوانه اصلی تیم مذاکره‌کننده ولی فقیه است

مذاكرات ايران و گروه 1 5

یک عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: پشتوانه اصلی تیم مذاکره‌کننده ولی فقیه، سالهای مقاومت امت اسلامی ایران و خون شهداست.

سامان نیازی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: موضع بسیج نسبت به موضوع مذاکرات هسته‌ای کاملا مشخص است. ما می گوییم اگر انتقادی می‌شود بر پایه دلسوزی و دلواپسی، همچنین در راستای منافع ملی است.

عقیده داریم هر کس دلواپس و دغدغه‌مند منافع ملی کشورش نباشد باید به ملیت خودش شک کند.

وی ادامه داد: اگر سوء ظنی در مسأله مذاکرات هسته‌ای وجود دارد به طرف غربی باز می گردد. غرب با شش کشوری که با ایران مذاکره می‌کنند ادعاهای خود را نسبت به دوستی و توافق ثابت نکرده‌اند باید مراقب حربه ها و حیله های طرف غربی باشیم.

این فعال دانشجویی افزود: مواضع ما موضع مقام معظم رهبری‌ است که فرموده‌اند تیم مذاکره کننده فرزندان انقلاب هستند و خیانت‌کار هم نیستند. ما از این موضع و تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم اما باز تاکید می کنیم که خطوط قرمز ما باید حفظ شود و در مدت باقی‌مانده از مذاکرات این خطوط همچنان حفظ شود.

وی همچنین گفت: پشتوانه اصلی تیم مذاکره کننده ولی فقیه، سالهای مقاومت امت اسلامی ایران و خون شهداست. طرف غربی سالهاست که دنبال بهانه‌جویی است و جمهوری اسلامی نشان داده که جلوی این بهانه‌جویی‌ها را می گیرد. نکته دیگری که باید به آن توجه شود جلوگیری از دسترسی غربی‌ها به مراکز نظامی ماست این خوابی است که نباید هیچ‌گاه تعبیر شود.

انتهای پیام

کد N854604