با حضور اسماعیلی صورت گرفت؛

اجرای طرح «ایجاد وضعیت اضطراری و گسترش» در منطقه پدافندی شرق

سیاسی

طرح «ایجاد وضعیت اضطراری و گسترش»، با حضور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) در منطقه پدافندی شرق کشور اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، به منظور افزایش آمادگی و ارزیابی کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق، طرح ایجاد وضعیت اضطراری و گسترش در این منطقه پدافندی اجرا شد.

در این طرح که با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) صورت گرفت، طرح احضار کارکنان و ایجاد وضعیت‌های اضطراری و مدیریت بحران انجام شد.

امیر اسماعیلی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد کارکنان پدافند هوایی در اجرای طرح اظهار داشت: ماموریت پدافند هوایی در دفاع از آسمان کشور مداوم و بدون تعطیلی است و ایجاد طرح‌های اضطراری و مدیریت بحران به صورت مستمر در کلیه یگان‌های پدافند هوایی انجام می‌شود.

وی در ادامه حضور در منطقه پدافند هوایی شرق، از پست‌های دیدبانی و سایت رادار ولایت این منطقه بازدید کرد.

افتتاح مرکز تعمیرات فاوای منطقه پدافند هوایی شرق

امیر اسماعیلی همچنین با حضور در منطقه پدافند هوایی شرق کشور، مرکز تعمیرات فرماندهی ارتباطات و فناوری اطلاعات این منطقه را افتتاح کرد.

وی در جمع کارکنان این منطقه پدافندی، ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران ساخت آن اظهار داشت: راه‌اندازی و افتتاح مرکز تعمیرات فاوا که یکی از مهمترین بخش‌های پدافند هوایی است، در کمترین زمان، کار بزرگی است و جای قدر‌دانی دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: کار شما در میدان است و همه اتکای پدافند به داشته‌ها و توانمندی‌های بومی است و شما ثابت کردید که توانایی خودکفایی و استقلال در کشور وجود دارد و این عمل نسل به نسل منتقل می‌شود و مصداق بارز جهاد اقتصادی است که مد نظر مقام معظم رهبری است.

اسماعیلی در پایان افزود: همه ما سربازان ولایت هستیم و همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما با نثار خون خود دست دشمنان را از انقلاب و این مرز و بوم کوتاه کردند، ما هم راه پر افتخار آنان را ادامه خواهیم داد.