پربیننده سیاسی پنجشنبه:پیش بینی جدید درباره داعش/اظهارات آیت الله یزدی درباره مذاکرات

محسن رضایی درمورد مدت زمان ناامنی های داعشی ها در منطقه گفت: به نظر می رسد این ناامنی ها بین پنج تا 10 سال طول بکشد.

رضایی امروز (پنجشنبه) در اولین کنفرانس بین المللی نقش مدیریت انقلاب اسلامی در هندسه قدرت نظام جهانی در جمع خبرنگاران در مورد پیوند زدن هر موضوعی به مساله تحریم ها گفت: تحریم ها بدون شک تاثیرگذار بوده ولی اینکه فکر کنیم نمی توانیم تحریم ها را خنثی کنیم و کنار بگذاریم برداشت درستی نیست. اینجــا را ببینید.

اولین همایش جبهه کارآمدی و تحول ایران اسلامی(یکتا) با حضور مسئولان ارشد دولت‌های نهم و دهم ساعت 16 روز دوشنبه 25 خردادماه در محل مجموعه شهدای انقلاب واقع در سرچشمه تهران برگزار می‌شود. اینجــا را ببینید.

رییس پیشین سازمان صدا و سیما در پست اخیر صفحه اینستاگرامش خاطره ای از رقابت انتخاباتی ناطق نوری منتشر کرد. اینجــا را ببینید.

دیدار سردار نقدی با خانواده شهید شهریاری

سردار محمدرضا نقدی صبح روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهید شهریاری، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاید عده‌ای در کشور این دیدگاه را داشته باشند که قبول مذاکرات و توافق باید به هر قیمتی انجام شود، اما آن‌چه مهم است توجه به حفظ کرامت ایرانی است. اینجــا را ببینید.

اظهارات آیت الله یزدی درباره مذاکرات هسته ای

آیت‌الله محمد یزدی صبح امروز در اجلاس هیئت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ اظهار داشت: مذاکرات هسته‌ای ذهن مردم را به خود مشغول کرده است، این مسلم است که گروه مذاکره‌کننده مورد اعتماد رهبر معظم انقلاب هستند. اینجــا را ببینید.

امشب (پنجشنبه) همایش "روحانی تنها نیست " از طرف شورای شهر سمنان در سرخه زادگاه رئیس جمهور به مناسبت 24 خرداد برگزار می‌شود.اینجا را ببینید. اینجــا را ببینید.

/212 17

کد N853736