نماینده سنندج: ابقای مدیران باکفایت به بارآوری نظام مدیریت کمک می‌کند

سیاسی

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در جایی که مدیر باکفایتی فعالیت می‌کند باید آن مدیر ابقا شود، زیرا بقای مدیریت به بارآوری نظام مدیریت در کشور کمک می‌کند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در جایی که مدیر باکفایتی فعالیت می‌کند باید آن مدیر ابقا شود، زیرا بقای مدیریت به بارآوری نظام مدیریت در کشور کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کردستان، احسن علوی، در چهارمین جلسه شورای اداری استان و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در استانداری اظهار کرد: مدیریت دارای شاخصه‌ها و وظایفی است که تعریف شده‌اند.

وی افزود: در جایی که مدیر باکفایتی فعالیت می‌کند باید آن مدیر ابقا شود، زیرا بقای مدیریت به بارآوری نظام مدیریت در کشور کمک می کند.

علوی با اشاره به اینکه اولین شرط برای انتخاب یک مسئول دارا بودن ویژگی‌های لازم است، عنوان کرد: ارزش‌های ماهوی و قابلیت‌های فنی و تخصصی امری مهم بوده که بقای یک مدیر در گرو این دو مسئله است.

وی با بیان اینکه یک مدیر خوب می‌تواند ترجمان نظام مدیریت باشد، اعلام کرد: باید مدیران خوب را ابقا کرد تا مسئولیت‌ها ثبات پیدا کند.

نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیریت یک فرآیند اجتماعی است، تصریح کرد: مدیران موفق کسانی هستند که این فرآیند اجتماعی را تجربه کنند و با کارمندان خود خوب ارتباط برقرار کنند.

وی تاکید کرد: مدیریت امروز مدیریتی عادی نیست بلکه مدیریت بحران است.

علوی در ادامه عنوان کرد: دولت باید پروژه‌های کلان را در استان افتتاح کند و افتتاح یک کارخانه کوچک نیازمند حضور یک مسئول بلندپایه کشوری نیست.

وی همچنین به بیکاری 150 هزار نفر در کردستان اشاره و از به کار گرفتن نیروهای غیربومی در پتروشیمی کردستان انتقاد کرد.

نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیران باید احساس مسئولیت کرده و عاشق کار و خدمت به مردم باشند، خاطرنشان کرد: علیرغم تمامی ظرفیت‌هایی که در کردستان وجود دارد آنگونه که باید کاری در استان صورت نگرفته است.

وی در پایان یادآور شد: کردستان یک استان محروم است و از لحاظ پرداخت مالیات نباید با استان‌های برخوردار کشور مقایسه شود.

انتهای پیام

کد N853458