سردار نقدی:نباید ماهواره‌ها را با اجبار از بین خانواده‌ها جمع کرد

نامه نیوز نوشت:


رئیس بسیج سازمان مستضعفین گفت: عزت ملی و حفظ کرامت ملت ایران، خط قرمز در مذاکرات هسته‌ای است و باید رعایت شود.
 سردار محمدرضا نقدی صبح روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهید شهریاری، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاید عده‌ای در کشور این دیدگاه را داشته باشند که قبول مذاکرات و توافق باید به هر قیمتی انجام شود، اما آن‌چه مهم است توجه به حفظ کرامت ایرانی است.

وی افزود: زیاده‌خواهی آمریکا و هم‌پیمانانش در جریان مذاکرات هسته‌ای بر همگان مشخص است و آن‌ها با بهانه بازدید از مراکز نظامی می‌خواهند ایران را به عنوان یک تهدید به جهانیان معرفی کنند.

وی در عین حال تصریح کرد: حمایت از تیم مذاکره‌کننده ایران با رعایت خط قرمزها و هوشیاری ملت و در صحنه بودن آن‌ها از جمله وظایف ملت ایران است.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: همه اقتصاددانان کشور بر این مسئله اتفاق‌نظر دارند که برداشتن همه تحریم‌ها به تنهایی باعث رفع مشکلات اقتصادی نمی‎شود.

وی در حاشیه این دیدار نیز خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه نماز در زندگی شهدا از جمله شهید شهریاری پیشنهاد می‌شود «اجلاس نماز» با عنوان شهید شهریاری در زنجان برگزار شود.

وی شامگاه چهارشنبه نیز در مراسم هیئت عاشقان ولایت، اظهار کرد: دشمنان این نظام سال‌های طولانی است به جنگ با ما پرداخته‌اند و برای رسیدن به مقصود خود از حربه‌های مختلفی استفاده کرده‌اند که با شکست مواجه شده‌اند، به همین جهت امروز استکبار جهانی با ما به مذاکره نشسته تا انتقام این شکست‌ها را بگیرد که ملت ما با ایستادگی و مقاومت، ضربات قابل توجهی به آن‌ها وارد کرده است.

نقدی افزود: مسئله امروز دشمنان مسائل هسته‌ای ایران نیست، بلکه پیشروی انقلاب مشکل آن‌هاست. در واقع در حال حاضر گفته امام راحل که اسلام سنگرهای کلیدی را فتح خواهد کرد در حال تحقق است و همین امر ترس دشمنان را از انقلاب اسلامی دوچندان کرده است.

وی تصریح کرد: ما امروز درگیر جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در سطح جامعه از سوی دشمنان هستیم که باید هوشمندانه رفتار کنیم؛ زیرا آن‌ها از هیچ اقدامی چشم‌پوشی نمی‌کنند و سعی دارند با شبکه‌های مجازی و 167 کانال ماهواره به جنگ با ملت ما بپردازند، به همین خاطر این وظیفه ماست که از خون شهدا و فداکاری ایثارگران و جانبازان صیانت کنیم. در واقع ایستادن و استقامت در خط ولایت تنها شرط پیروزی است که این ایستادگی نیز نیازمند ظرفیت است.

وی با اشاره به این‌که «رییس‌جمهور آمریکا از هر 48 ساعت، یک بار در خصوص ایران اظهارنظر می‌کند، ولی هرگز در کار خود موفق نخواهند شد» گفت: آمریکا هر روز یکی از موقعیت‌های خود را نظیر یمن و عراق از دست می‌دهد. عراقی‌ها حاضر نیستند آمریکا در جنگ با تروریست‌های تکفیری در کنارشان باشد که همین امر سبب شده امروز شاهد پیش‌روی در مناطق تحت اشغال داعشی‌ها باشیم که هر لحظه حلقه محاصره را بر آن‌ها تنگ‌تر می‌کنند.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: نباید ماهواره‌ها را با اجبار از بین خانواده‌ها جمع کرد، بلکه باید با استفاده‌کنندگان آن به بحث نشست و آن‌ها را قانع کرد. در واقع باید از درون انضباط ایجاد کرد؛ زیرا اگر باور قلبی نباشد هیچ کاری به ثمر نخواهد نشست که در این راستا تشکیل حلقه‌های صالحین می‌تواند نقش قابل توجهی داشته باشند.

 

1717

 

کد N853347