۰

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور امروز (چهارشنبه) توسط محمد دهقان، عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی قرائت شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، متن این تذکرات به شرح زیر است:

جدگال نماینده چابهار به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت بی‌تفاوتی مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان نسبت به تخلفات اداره آموزش و پرورش دشتیاری.

قاضی پور نماینده ارومیه به وزرای کشور و جهاد کشاورزی و رئیس جمهور: تسریع در پرداخت خسارت به کشاورزان سیل زده ارومیه که فاقد بیمه بوده‌اند و توضیح علت عدم وجود امکانات لازم جهت اطفای حریق در جنگل‌های کشور به ویژه در ایلام و مازندران، به وزیر بهداشت: تسریع در تشخیص علت افزایش بیماری سرطان در شهرستان ارومیه.

مقیمی نماینده بهشهر به وزیر نیرو: تسریع در تامین اعتبار برای احداث سد گله ورد. همچنین به وزیر آموزش و پرورش: لزوم پرهیز از ورود به مسائل سیاسی و انتخاباتی و توجه به امر آموزش و پرورش در استان مازندران توسط اداره کل آموزش و پرورش این استان.

کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات به رئیس جمهور: جلوگیری از تغییر استانداران کشور و عدم حمایت از احزاب مشخص در فعالیت‌های سیاسی.

بذرپاش نماینده تهران به رئیس جمهور: توضیح علت افزایش هزینه های درمانی بیماران به میزان حداقل 50 درصد به ویژه برای بازنشستگان علیرغم تخصیص منابع قابل توجهی از محل هدفمندی یارانه‌ها و مالیات بر ارزش افزوده به امر درمان. همچنین به وزیر کشور: تسریع در رسیدگی به وضعیت نابسامان حضور معتادان در سطح شهر تهران به ویژه در پارک‌ها، حاشیه بزرگراه‌ها و منطقه شوش.

موسوی نماینده اهواز به وزیر نیرو: توضیح علت بی‌توجهی به سوءمدیریت شرکت آب و فاضلاب اهواز و وضعیت بحرانی فاضلاب شهرستان‌های حوزه انتخابیه.

بشیری نماینده پاکدشت به وزیر نیرو: تسریع در تامین آب شرب روستاهای حوزه انتخابیه، تسریع در تامین آب کشاورزی برای کشاورزان پاکدشت.

سید باقر حسینی نماینده زابل به وزیر کشور: توجه به آلودگی هوا و رعایت سلامت مردم و کارکنان دولت از طریق تعطیلی ادارات. همچنین به رئیس جمهور: توجه به تثبیت شن‌های روان در راستای اجرای مصوبه دولت.

حقیقت پور نماینده اردبیل به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم پرداخت پاداش نیمه دوم سال 93 بازنشستگان آموزش و پرورش.

ادامه دارد...

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.