مشهدی عباسی: اجازه نمی‌دهیم کوچکترین ضعفی در امنیت و قدرت نظامی کشور ایجاد شود

سیاسی

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه بر حفظ امنیت و قدرت نظامی کشورمان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مشهدی عباسی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس ضمن گرامی‌داشت یاد شهدای 15 و 26 خرداد و شهدای موتلفه اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، اجرایی شدن پروژه‌های راههای حوزه‌ی انتخابیه خود بخصوص رفع ترافیک محور دماوند و گیلاوند را خواستار شد.

وی ادامه داد: جاده‌های این مسیر غیر استاندارد است و به طور مثال هفته گذشته شش نفر در این جاده‌ها جان سپردند. همچنین از این وزارتخانه می‌خواهیم پاسخ مکاتبات ما را بدهند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس همچنین نسبت به امکان دسترسی راحت به بیمارستان و مسکن مهر تذکر داد.

مشهدی عباسی یادآور شد: از وزیر راه و شهرسازی درخواست می‌کنم نسبت به وضعیت شهرک فاطمیه و الحاق آن به شهر اقدام کند؛ چرا که آنها امکانات استاندارد یک شهر و یا حتی روستا را ندارند.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 گفت: استکبار طی 36 سال گذشته هر طور که توانسته با ما دشمنی کرده است. ضمن این که باید به دیپلماسی توجه داشت. مطمئن هستیم آمریکا نیت نادرستی دارد و از موضوع صلح آمیز هسته‌ای برای ضربه زدن به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران سوء استفاده می‌کند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: اجازه نمی‌دهیم کوچکترین ضعفی در امنیت و قدرت نظامی کشورمان پیش آید و اگرآمریکا با این حربه در برخی از کشورها موفق شده اهداف خود را پیش ببرد، بداند که آن کشورها حاکمان عاقلی نداشتند که اسرار نظامی خود را در اختیار شما قرار داده‌اند.

مشهدی عباسی همچنین گفت: اینجا ایران است، مهد تمدن و با حاکمیت ولی فقیه و مردانی بزرگ، معتقد، باهوش و جان بر کف دارد و آمریکا اهداف خود را به گور ببرد.

انتهای پیام

کد N852609