نتانیاهو:

ما تنها صدای مخالف توافق هسته ای ایران در منطقه نیستیم

سیاسی

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد سران کشورهای عرب منطقه نیز با مواضع این رژیم در خصوص مذاکرات هسته ای ایران و1+5 هم عقیده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد سران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در این مورد با او اتفاق نظر دارند که توافق درحال شکل گیری میان ایران و کشورهای 1+5 مانع دستیابی این کشور به سلاح اتمی نخواهد شد.

نتانیاهو طی سخنانی در کنفرانس سالانه هرزلیا در مرکز سرزمین های اشغالی و چند روز پس از آن اظهار نظر می کرد که گزارش شد مقامات رژیم صهیونیستی و عربستان برای رایزنی در این مورد، چندین ملاقات محرمانه داشته اند.

گزارش های همچنان حاکی است که مدیر سازمان اطلاعات و امنیت مرکزی آمریکا (سیا) هفته پیش سفری محرمانه برای بحث درباره مذاکرات هسته ای به خاورمیانه داشته است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این رابطه گفت:‌ اغلب از من چهره ای منتقد در مذاکرات هسته ای ترسیم می کنند. اما من با شمار قابل توجهی از همسایگان اسرائیل صحبت کرده ایم و باید بگویم که هیچ کس در این منطقه باور ندارد که این توافق راه ایران به سوی بمب را می بندد.

وی با طرح این ادعا که تنها صدای مخالف موافقتنامه هسته ای با ایران در خاورمیانه نیست، از اشاره به نام این کشورهای عربی و یا رهبران آنها خودداری کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
[div id='__if72ru4sdfsdfruh7fewui_once']