امیرسرتیپ حاتمی:

پیام جمهوری اسلامی برای منطقه صلح و آرامش است

سیاسی

انزلی- جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر خودباوری متخصصان داخلی اعلام کرد: پیام جمهوری اسلامی برای منطقه، صلح و آرامش است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی در همایش تجلیل از دست اندرکاران الحاق ناوشکن دماوند که صبح سه شنبه برگزار شد، با بیان اینکه تا دو دهه قبل دیدگاه ها، اقتصادی و بر اساس هزینه بود، اظهار کرد: امروزه با وجود تلاش های مدیران و تدبیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب افتخار می کنیم که هر آنچه تولید می شود، مستقیما در خدمت امنیت کشور قرار می گیرد.

وی افزود: با تلاش همه متخصصان و دانشمندان و شرکت های دانش بنیان شاهد برگزاری نمایشگاه هایی با بیش از هزار محصول تولید داخل هستیم و بهینه سازی ها در راستای ارتقاء انواع قابلیت های عملیاتی، لجستیکی و مخابراتی توسط متخصصان داخلی صورت می گیرد که حاصل تمام این تلاش ها، رسیدن به یک توانمندی و باور قلبی است.

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دستاورد اصلی صنایع دریایی ارتش را خودباوری و اعتماد به نفس در پیشبرد اهداف دانست و ادامه داد: پیام جمهوری اسلامی، آرامش و امنیت برای منطقه است و حفظ این آرامش و امنیت، بدون توانایی دفاعی میسر نیست.

امیر سرتیپ حاتمی تاکید کرد: رسیدن به این دستاوردها متکی به یک نظام جدی است و یک نوآوری در وزارت دفاع شناخته می شود.