دریادار فدوی: هیچ توانی در مقابل سپاه قدرت رویارویی ندارد

نیروی دریایی ارتش نیروی دریایی سپاه

فرمانده نیروی دریایی سپاه ‌پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه هیچ توانی در مقابل سپاه قدرت رویارویی ندارد، گفت: نیروی دریایی سپاه بر آب‌های خلیج فارس و دریای عمان اشراف کامل دارد.

به گزارش تسنیم، دریادار علی فدوی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده‌ ولی فقیه در استان بوشهر، با ابراز "نیروی دریایی سپاه بر آب‌های خلیج فارس و دریای عمان اشراف کامل دارد" اظهار داشت: توانمندی نیروی دریایی سپاه به‌گونه‌ای است که تمام تحرکات را در خلیج فارس رصد می‌کند.

وی با بیان "هیچ توانی در مقابل سپاه قدرت رویارویی ندارد" افزود: محوریت سپاه پاسداران براساس معنویت و توکل به خداوند متعال، پیامبر اسلام(ص)، اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، امام خمینی(ره) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی است به‌گونه‌ای که هیچ توانی نمی‌تواند برابر آن بایستد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام "قدرت سپاه با بهره جستن از توکل لایزال الهی مقابل قدرت استکبار، غیرقابل مقایسه است" تأکید کرد: معنویت الهی کنار پیشرفت‌های نظامی، توانمندی سپاه را در برابر قدرت استکبار غیرقابل مقایسه کرده است.

وی در ادامه سخنانش با بیان "توانمندی سپاه افزایش یافته است" خاطرنشان کرد: سپاه با توانمندی‌های مختلفی که دارد، قابل مقایسه با گذشته نیست و این توانمندی‌ها در همه‌ امور به‌کار گرفته می‌شود.

دریادار فدوی با تأکید بر "دشمنان امروز توانمندی سپاه را حس می‌کنند" ادامه داد: توانمندی سپاه پاسداران بسیار بیشتر از آن است که عنوان می‌شود و دشمنان این را حس می‌کنند. توانمندی سپاه با شتاب در حال افزایش است به‌گونه‌ای که اکنون در سال آخر برنامه‌ پنجم توسعه، قابل مقایسه با برنامه چهارم نیستیم و این توانمندی با شتاب در حال افزایش است.

وی همچنین به دیدار نیروهای سپاه پاسداران با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در این دیدار، فرماندهی معظم کل قوا، تأکید کردند که دریا و خلیج فارس خط مقدم است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان "حاکمیت جمهوری اسلامی ایران در همه‌ عرصه‌ها در خلیج فارس اعمال می‌شود" گفت: هیچ قدرتی نمی‌تواند از این حاکمیت جلوگیری کند.

دریادار فدوی با اشاره به توانمندی عملی سپاه در آب‌های کشورمان افزود: نیرو‌ی دریایی پرتوان سپاه، کشتی میرسک را 20 ساعت پس از حکم توقیف در حالی‌که ناوهای آمریکایی آن را اسکورت می‌کردند، توقیف کرد و به ساحل ایران آورد؛ این نشان از توانمندی عملی و واقعی نیروی دریایی سپاه دارد.

وی در خاتمه از برگزاری یادواره شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس خبرداد و گفت: یادواره شهدای درگیری مستقیم با آمریکا 16 مهر ماه امسال که سالروز شهادت این دریادلان است، در تهران برگزار می‌شود.

29220

کد N851556