جراره در تذکر شفاهی به رئیس مجلس:

به جای برخورد با رسانه‌ها به تشریفات مجلس تذکر بدهید

سیاسی

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با گلایه از عدم اجازه ورود به برخی خبرنگاران پارلمانی گفت: درباره پوشش هیات پارلمانی اروپا به جای برخورد با رسانه‌ها به تشریفات مجلس تذکر بدهید.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس، گفت: وظیفه رسانه‌ها اطلاع رسانی است اما متاسفانه (امروز) از ورود خبرنگاران پارلمانی خبرگزاری ارزشی فارس،‌ تسنیم و ایسنا به مجلس شورای اسلامی جلوگیری شده و این به دلیل انعکاس خبر حضور نامناسب هیات پارلمانی اروپا که آداب دیپلماتیک و آداب عرفی کشور را رعایت نکرده‌، اتفاق افتاده است.

وی افزود: لازم است به دنبال حضور نامناسب هیات پارلمانی به تشریفات مجلس تذکر داده شود که باید به این هیات تذکرات لازم را می‌داد، نه اینکه با خبرنگاران ارزشی ما برخورد شود؛ لازم است که زودتر از این عزیزان دلجویی شود.

براساس این گزارش، محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست جلسه علنی پارلمان را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر نماینده بندرعباس گفت: مشکل ورود خبرنگاران حل شده است.