فساد مقامات رژیم صهیونیستی/ نایب رئیس کنیست برکنار می شود

سیاسی

فساد اخلاقی مقامات رژیم صهیونیستی بار دیگر خبرساز شده و این بار نایب رئیس کنیست در آستانه برکناری از این سمت قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالیم پست، شبکه دو تلویزیون اسرائیل شب گذشته گزارشی را در مورد «اورن هازان» نایب رئیس کنیست (مجلس اسرائیل) که از اعضای حزب لیکود است منتشر کرد. 

در این گزارش اعلام شد که هازان پیش از انتخابات اخیر کنیست به بلغارستان سفر کرده بود و در مدت اقامت در یکی از هتل های این کشور اقدام به مصرف زیاد مواد مخدر از نوع کریستال کرده و علاوه بر آن از یکی از کارکنان هتل نیز خواسته تا نیازهای جنسی وی را از طریق آوردن زنان بدکاره به هتل برطرف کند. 

به نوشته این روزنامه، مصرف مواد مخدر و رابطه داشتن با زنان بدکاره در سرزمین های اشغالی جرم محسوب می شود. 

البته صبح امروز هازان این اتهامات را رد کرده و عنوان داشت که وکیل وی از شبکه دو تلویزیون اسرائیل بخاطر این گزارش شکایت خوهد کرد. 

با این وجود اسناد ذکر شده در گزارش شب گذشته به حدی بوده که بعید به نظر می رسد هازان بتواند از اتهامات وارد شده شانه خالی کند. به نوشته جروزالیم پست، هر چند این گزارش در ساعات پایانی شب گذشته منتشر شده اما با این وجود تا صبح امروز تعداد زیادی از اعضای کنیست خواستار پیگیری اتهامات وارده شه بر هازان شده اند.درصورتیکه این اتهامات ثابت شوند هازان عضویت خود در کنیست را از دشت می دهد.

فساد اخلاقی و مالی موضوعی است که اغلب چهره های شناخته رژیم صهیونیستی با آن ارتباط دارند بری مثال «موشه کاتساف» رئیس سابق رژیم صهیونیستی به دلیل فساد اخلاقی از کار برکنار شد و یا «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق این رژیم به اتها فساد مالی ابتدا از سمت نخست وزیری کناره گیری کرد و دادگاه بعد از چند مدت وی به هشت ماه زندان محکوم کرد. 

در همین رابطه اتهاماتی در رابطه با فساد مالی به دیگر مقامات رژیم صهیونیستی از جله «آویگدور لیبرمن» و «بنیامین نتانایهو» وارد است.