۰

حملات متقابل موشکی و توپخانه ای/ادامه یورش سعودی ها

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

حملات موشکی و توپخانه ای و ادامه یورش های هوایی سعودی ها به مناطق مختلف یمن و جدیدترین موضع گیری محمد البخیتی از رهبران انصارالله از مهمترین تحولات این کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، منابع یمنی از حملات متقابل موشکی و توپخانه ای در مناطق مرزی میان عربستان و یمن خبر دادند.

جنگنده های سعودی مناطقی را در لحج دقایقی قبل بمباران کردند.جنگنده های سعودی همچنین مناطق المنصوره، صلاح الدین و البریقه در عدن را هدف قرار دادند.سعودی ها همچنین مناطق نزدیک به پایگاه هوایی العند را بمباران کردند.

از سوی دیگر محمد البخیتی از رهبران انصارالله گفت: افزایش حملات سعودی نشانه ورشکستگی و شکست ها در مرزهاست.ما با گذشت چهل روز از تجاوز واکنش نشان دادیم و واکنش ما تدریجی خواهد بود.

وی افزود: همه نیروهای ضد تجاوز به ژنو خواهند رفت و هر کدام برگه ها و اهرم قدرت را در اختیار دارند.دیداری میان رهبران انصارالله و مسئولان آمریکایی انجام نشده است.

البخیتی تاکید کرد: تلاش های منطقه ای و بین المللی برای تحمیل شرایط خاص بر یمنی ها وجود دارد اما یمنی ها آنها را با شکست روبرو خواهند کرد.هماهنگی میان نیروهای ضد تجاوز وجود دارد.
 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.