لاریجانی در صحن علنی مجلس:

رهبری صراط مستقیم انقلاب را برای همه روشن کرد

سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی خود صراط مستقیم انقلاب را برای همه روشن نمود و اصول مستحکمی که می تواند حرکت امام (ره) را زنده نگه دارد، تبیین شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی رئیس مجلس با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: آیت الله خامنه ای صراط مستقیم انقلاب را برای همه روشن نمود و اصول مستحکمی که می تواند حرکت امام (ره) را زنده نگه دارد تبیین شد که اصل الاصول آن اسلام ناب محمدی بود که در مقابل اسلام آمریکایی و اسلام متحجر قرار می گیرد.

نماینده مردم قم در مجلس ادامه داد: در طول سالهای بعد از انقلاب تقابل این دو دیدگاه را دیده ایم. میدان تقابل اسلام تسلیم تروریسم با اسلام عدالتخواه و جهادی.

لاریجانی در بخش دیگری از سخنرانی خود با اشاره به دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری، گفت: تذکرات معظم له مبنی بر تعامل قوا و رویکرد مستحکم مجلس نصب العین ما خواهد بود.

وی همچنین از کمیسیون ها خواست طرح ها و لوایحی را که اهمیت بیشتری دارند سریعتر بررسی کنند تا در دستور کار مجلس قرار گیرد.

لاریجانی تصریح کرد: با توجه به اینکه قانون رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی در مجلس به تصویب رسیده است، کمیسیون ها ظرف شش ماه آینده گزارش نظارتی خود را از عملکرد دولت در اجرای این دو قانون به مجلس ارائه دهند.

ادامه دارد...