نماینده بروجرد:

آمریکا به مذاکره با ایران نیاز دارد

سیاسی

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: آمریکا به مذاکره با ایران نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بهرام بیرانوند در جمع خبرنگاران، افزود: ایران برای ساماندهی وضعیت حقوقی و نگاه غربی‎ها نسبت به انرژی هسته‎ای ایران از سال 82 وارد مذاکره با غرب شد و ایران به تمام تعهدات بین‎المللی خود عمل کرد ولی متاسفانه طرف مقابل به تعهدات خود حتی فکر هم نکرد.

نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: غربی‎ها با ساخت نیروگاه هسته‎ای مشکلی ندارند بلکه با اسلام انقلابی مسلط به انرژی هسته‎ای مشکل دارند.

بیرانوند اضافه کرد: دشمن با توجه به تسلط بر تنظیم متون در توافق ژنو گودال‎ها و مین‎های فراوانی بر سر راه ایران گذاشت و با این توافق راه را برای دبه کردن خود باز گذاشت.

وی با اشاره به بازجویی از عناصر مطرح نظام و دانشمندان هسته‎ای ایران در مذاکرات، گفت: این خواسته غرب امکان اجرا ندارد و ما هرگز عناصر مطرح نظام و دانشمندان هسته‎ای خود را برای بازجویی در اختیار غرب قرار نمی‎دهیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: غرب هرگاه احساس می کند ایران در بحث مذاکرات ناامید شده است از طریق فضای رسانه‎ای امید کاذبی ایجاد می‎کند.

بیرانوند با اشاره به توان نظامی ایران، تصریح کرد: ایران اکنون قادر است تا سه هزار کیلومتر خارج از مرزها از خود دفاع کند.

وی اظهار کرد: تیم مذاکره کننده هسته‎ای ایران باید در برابر زیاده‎خواهی‎های غرب مقاومت کند.

انتهای پیام

کد N847601