سید حسن نصرالله:

اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه ثابت کرد شکست پذیر است

سیاسی

دبیر کل حزب الله لبنان امروز در سخنانی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه ثابت کرد که شکست پذیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان امروز در سخنانی اعلام کرد: دشمن صهیونیستی چند روز قبل رزمایشی را برگزار کرد. این رژیم اعتراف کرد که در جنگ ۳۳ روزه پیروز نشد و موضوع جدیدی به اسم جبهه داخلی در جنگ از سوی اسرائیل مطرح شد که رزمایش اخیر در این راستا انجام شد و در واقع رژیم صهیونیستی پس از شکست خود در جنگ ۳۳ روزه ناگزیر به برپایی چنین رزمایشی شده است.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی از لحظه تاسیس خود بنا را بر تهدید، کشتار و ایجاد رعب و وحشت گذاشته است. این رژیم پس از جنگ جولای ۲۰۰۶ ثابت کرد ارتشی شکست پذیر است و هر زمان که تجاوز کنند با واکنش مواجه خواهند شد و این واکنش در عمق اراضی فلسطین اشغالی خواهد بود.

سید حسن نصرالله افزود: دیگر زمان اینکه اسرائیل خانه ها و زیرساخت های ما را ویران می کرد و شهروندانمان را آواره می کرد و حال آنکه خانه ها و زیرساخت های این رژیم باقی می ماند و شهرک نشینان این رژیم در منازلشان باقی می ماندند به پایان رسیده است، در واقع پس از جنگ 33 روزه در سال 2006 این مسئله به پایان رسیده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر مقاومت لبنان در هر جنگی در آینده که به این کشور تحمیل شود میلیون ها اسرائیلی را به مهاجرت از منازلشان تهدید می کند

در حال تکمیل است...