بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت 14 و 15 خرداد

بيست و ششمين سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و فرارسیدن سالروز قیام پانزدهم خرداد بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است. مردی که قیامش را از پانزده خرداد 42 آغاز کرد و در بهمن 57 با به ثمرنشستن آن، گل لبخند را در سرتاسر عالم بر لبان تمامی مستضعفان و محرومان نشاند و نور امید را به قلوب افسرده شان ارزانی نمود.

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با ایجاد تحوّلی بزرگ در جهان، پرچم آزادی خواهی و حق طلبی جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآورد و با درهم پیچیدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستیزی ، نام و یاد خود را در دل های عاشقان اسلام و نظام جمهوری اسلامی برای همیشه به یادگار گذاشت.

دشمنان گرگ صفت این مرز و بوم هرچه کوشیدند که صدای حق طلبی ابرمرد تاریخ ایران را خاموش سازند، ره به جایی نبردند و امروز پس از گذشت نیم قرن از خرداد 42، چه بسیار انقلاب ها و گروه‌های حق طلبی که ملهم از انقلاب اسلامی ایران در جهان درخشیدند و اکنون همچون خاری در چشم استکبار به دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان می پردازند و این همان باخت بزرگ جبهه استکبار در مقابل امام راحل(ره) و برد جبهه حق و ایمان و عدالت‌طلبیست.

اکنون و درآستانه بیست و ششمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت روح الله (ره)، عاشقانش در جای جای میهن اسلامی ضمن تأسی به آرمان های الهی و اقتدا به سیره ولایی وی، با بزرگداشت یاد و خاطره آن مرد بزرگ، عشق و ارادت خود را به وی به نمایش می گذارند. بی شک عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی به رهبری جانشین برحق امام خمینی ( ره ) حضرت آیت ا... خامنه ای ( مدظله العالی )، ثمره اقتدای مردم ایران به مکتب اسلام و سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی است که فرمود: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن یار سفر کرده از عموم مردم قدر شناس ایران می‌خواهد بر اصول و ارزش‌های بنیان نهاده شده توسط آن بزرگمرد تاریخ ایران و دفاع از حقوق مظلومان و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی تأکید و پافشاری نمایند.

انتهای پیام

کد N845845