آیت الله ممدوحی:

باید نسل جوان را با اندیشه‌های امام(ره) آشنا کرد

امام خميني ره ,بيست و ششمين سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان بر لزوم برنامه‌ریزی جهت آشناسازی نسل جوان با اندیشه‌های امام خمینی(ره) تاکید کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان بر لزوم برنامه‌ریزی جهت آشناسازی نسل جوان با اندیشه‌های امام خمینی(ره) تاکید کرد.

آیت الله حسن ممدوحی در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، ویژگی‌های شخصیتی امام خمینی(ره) را بی نظیر قلمداد کرد و گفت: ویژگی‌های شخصیتی و افکار و اندیشه‌های بلند ایشان سبب شد تا انقلاب اسلامی ایران شکل بگیرد.

وی شکل‌ گیری انقلاب اسلامی ایران و اقتدار و عزت کنونی نظام را مرهون اندیشه‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران و تداوم آن نشان از اندیشه‌ها و افکار بلند بنیانگذار آن دارد.

وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی با توان در برابر قدرت‌های بزرگ دنیا می‌ایستد و به دشمنان نهیب می‌زند، این توان و اقتدار را از امام خمینی (ره) و آرمان‌های ایشان گرفته است.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه روحیه استکبارستیزی امام خمینی(ره) را در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: روحیه استکبارستیزی ایشان سبب شد تا با قدرت در برابر تمامی زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستادگی کند؛ چراکه حفظ این روحیه در تمامی دوران‌ها اهمیت دارد.

وی در ادامه بر لزوم برنامه‌ریزی در راستای آشنایی نسل جوان با اندیشه‌های امام خمینی(ره) تاکید کرد و افزود: تنها از این طریق می‌توان در پرورش نسلی مومن و انقلابی گام برداشت.

انتهای پیام

کد N845511