عذرخواهی مجید انصاری از اصلاح​​​‌طلبان مازندران

ایرنا نوشت:

مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری از اینکه نتوانسته در نشست اصلاح طلبان استان مازندران شرکت کند، پوزش خواست و گفت که علت آن ، پیش بینی نکردن ترافیک سنگین جاده شمال و ضرورت حضورش در برنامه ای دیگر بود.
مجید انصاری از اصلاح طلبان مازندران پوزش خواست
سفر معاون امور مجلس رییس جمهوری به مازندران برای شرکت در نشست اصلاح طلبان که قرار بود عصر امروز (سه شنبه) برگزار شود لغو و به زمان مناسب دیگری موکول شد.

انصاری در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی ایرنا درباره علت لغو این سفر گفت: در پاسخ به دعوت قبلی جمعی از فعالان اصلاح طلب در استان مازندران و نیز استاندار محترم برای شرکت در جشن نیمه شعبان و نکوداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) قرار بود در مراسمی که به همین مناسبت در شهر ساری برگزار می شود شرکت کنم.

وی افزود: متاسفانه پیش بینی تعطیلات پایان هفته و ترافیک سنگین جاده شمال را نکرده بودم و برای شرکت در برنامه هایی از جمله سخنرانی در مراسم اختتامیه همایش 'نماز در آینه میراث فرهنگی' در موزه ملی ایران قول داده بودم که تا ظهر سه شنبه طول می کشید.

انصاری اظهار داشت: با مشورتی که با برخی دعوت کنندگان و رایزنی هایی که با بعضی دوستان داشتم مشخص شد که قطعا به مراسم نخواهیم رسید و برنامه پروازها هم به گونه ای نیست که بتوانیم به مراسم ساری برویم.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: به این ترتیب توفیق حضور در جلسه را پیدا نکردم و رسما از برگزارکنندگان مراسم ، اهالی شریف مازنداران و دست اندرکاران جلسه عذر می خواهم و امیدوارم در فرصتی دیگر توفیق حضور در آن استان و جمع صمیمی شان را پیدا کنم.

2929

کد N844719