در دومین جلسه هماهنگی نظارت در ماه مبارک رمضان

امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان برگزار نمی‌شود

رمضان,ماه رمضان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان برگزار نمی شود؛ بنابراین باید اطلاع‌رسانی خوبی در مورد طرح ویژه و واحدهای صنفی اجرا کننده این طرح انجام شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که خرید مردم از چند روز پیش از آغاز ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، باید گشت‌های مشترک فعالیت خود را از 10 روز پیش از ماه رمضان آغاز کنند.

وی افزود: بنا به اعلام قبلی نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ایران در این ایام 16 تیم گشت در سطح شهر به نظارت می‌پردازند که فعالیت 3 تیم در شیفت صبح و 13 تیم دیگر بعد از ظهرها از ساعت 17 الی 22 خواهد بود.

وی اظهار کرد: با توجه به این‌که امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان برگزار نمی‌شود؛ بنابراین باید اطلاع‌رسانی خوبی در مورد طرح ویژه و واحدهای صنفی اجرا کنده این طرح انجام شود و این نکته را نیز در نظر بگیریم که واحدهای صنفی مجری طرح از کسبه با پیشینه خوب باشند که سابق تخلف ندارند تا در این زمینه با مشکل مواجه نشویم.

قاسمی نماینده سازمان حمایت از مصرف کننده نیز در ادامه با تاکید بر این‌که «کیفیت و سلامت کالا مورد نظر است» گفت: باید با روسای اتحادیه‌ها جلساتی داشته باشیم و از نقطه نظرات آن‌ها استفاده کنیم. امسال اهتمام ویژه‌ای برای کنترل قیمت و کیفیت زولبیا و بامیه صورت گرفته است که البته این تنها مربوط به تهران نیست اما استان تهران به عنوان یک استان ویژه مورد تاکید قرار گرفته است.

نماینده دامپزشکی نیز از تعیین 11 منطقه پرخطر در تهران برای بازرسی ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: تاکید بازرسان ما بر وضعیت سردخانه ها، رستوران ها، مراکز طبخ و عرضه خواهد بود.

انتهای پیام

کد N844545