رییس ستادکل نیروهای مسلح:

انتظار فرج، افضل اعمال است

سیاسی

رییس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی آماده‌کننده زمینه ظهور امام زمان است، گفت که هر فردی در جمهوری اسلامی هر کاری که از دستش بر می‌آید را به بهترین نحو انجام دهد یعنی انتظار فرج می‌کشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرلشکر فیروزآبادی در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی سردار سرلشکر شهید حسن تهرانی‌مقدم، گفت: دولت جمهوری اسلامی با همه خوبی‌ها و انتقاداتی که بر آن وارد است آماده‌کننده زمینه ظهور است. هر کسی در نظام جمهوری اسلامی در هر بخشی از دولت و حکومت برای پیشرفت جمهوری اسلامی کار کند و نیتش قرب‌الله باشد یعنی انتظار فرج می‌کشد.

وی ادامه داد: دنبال این نگردید که انتظار فرج چیست، انتظار فرج آن است که هر کسی در جمهوری اسلامی در هر بخشی کاری از دستش برمی‌آید را برای پیشرفت کشور انجام دهد تا ان‌شاءالله امام زمان از او راضی باشد.

رییس ستادکل نیروهای مسلح با قدردانی از افتتاح مجتمع فرهنگی شهید تهرانی‌مقدم، افتتاح این مجتمع را در نیمه شعبان بسیار فرخنده خواند و زمینه‌ها و شرایط ظهور امام زمان را طبق روایات پیامبر و امامان معصوم برشمرد.

فیروزآبادی گفت که انتظار فرج افضل اعمال است. انتظار کسی است که او افضل بر همه امیران و خورشید است. این انتظار نیروی محرکه آمادگی و فراهم کردن زمینه ظهور است. زمانی که مردم آمادگی ظهور داشته باشند این اتفاق می‌افتد پس بیایید دل‌ها و جهت‌هایمان را عوض کنیم و راهبردهایمان را راهبرد آمادگی زمینی ظهور و ملاقات امام عصر قرار دهیم.

انتهای پیام

کد N844507