حبیبی از دیدار پایداری، موتلفه و ایثارگران با مصباح خبر داد/ تقویت ارتباط اصول‌گرایان در انتخابات

محمدنبی حبیبی

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از دیدار نمایندگان احزاب مؤتلفه، پایداری و ایثارگران با آیت‌الله مصباح یزدی خبر داد.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگو با تسنیم، از دیدار نمایندگان احزاب پایداری، مؤتلفه اسلامی و ایثارگران با آیت‌الله مصباح یزدی خبر داد و اظهار داشت: نمایندگان احزاب پایداری، مؤتلفه اسلامی و ایثارگران با آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی در روز سه‌شنبه هفته گذشته دیدار و گفت‌وگو کردند.وی افزود: این دیدار در ساختمان پژوهشکده امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اصولاً ملاقات‌های سه تشکل اصولگرا با بزرگان نظام مانند آیت‌الله موحدی‌کرمانی، آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله یزدی و دیگر بزرگان نظام در جهت ارائه گزارشی از جلساتی است که سه تشکل تا به حال برگزار کرده‌اند و این ملاقات‌ها برای بحث و تبادل‌نظر در خصوص ائتلاف اصولگرایان در مسائل مختلف از جمله انتخابات مجلس برگزار می‌شود.

حبیبی افزود: در ملاقاتی که با آیت‌الله موحدی‌کرمانی برگزار شد، گزارش‌های خود را ارائه کره و آیت‌الله موحدی‌کرمانی از اینکه این جلسات بین سه تشکل انجام شده اظهار خوشحالی کرده و ما را تشویق کردند که این جلسات را ادامه داده و در دایره وسیع‌تری با سایر اصولگرایان در خصوص چگونگی ائتلاف بین اصولگرایان مذاکراتی داشته باشیم.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز با آیت‌الله مصباح‌یزدی در ساختمان پژوهشکده امام‌خمینی(ره) دیدار کردیم و این ملاقات طولانی بود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: آیت‌الله مصباح‌یزدی مسائل گوناگونی درباره موازین قرآنی و روایتی در مورد وظایفی که اشخاص و تشکل‌ها درباره مسائل دینی و انقلابی دارند، مطرح کردند و ما نیز گزارشی از پیشرفت کار سه تشکل ارائه کردیم.

حبیبی یادآور شد: توصیه آیت‌الله مصباح‌یزدی این بود که اصول‌گرایانی که امتحاناتشان را در مواقع مختلف انقلاب با موفقیت گذراندند، خوب است که ارتباطات‌شان را با یکدیگر تقویت کنند.

وی با اشاره به ارائه گزارش در مورد روند مذاکرات بین سه تشکل مؤتلفه، ایثارگران و پایداری به آیت‌الله مصباح یزدی، خاطرنشان کرد: آیت‌الله مصباح‌یزدی نیز بر ادامه این نوع مذاکرات بین سه تشکل تأکید و از آن اظهار خوشحالی کردند.

29220

کد N844466