مراسم دانش‌آموختگی مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد

ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي هوايي ارتش

امیر سرتیپ خلبان برخور گفت: خدمت در نیروهای مسلح که ارشد ترین و بالاترین مقام آن ولی فقیه و ولی امر مسلمین است، افتخاری بس بزرگ است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور در مراسم دانش آموختگی هنر آموزان فرماندهی آموزش های هوایی شهید خضرایی که صبح امروز(دوشنبه) در میدان صبحگاه این مرکز برگزار شد گفت: حفظ شئونات نظامی اعم از حرکات شایسته، آراستگی لباس و رعایت سلسله مراتب از سوی شما دانش آموختگان عزیز نشان دهنده استحکام و توان نیروی هوایی است.

وی در ادامه اظهار داشت: شما عزیزان جوان، در آغاز راهی شیرین و پرفراز و نشیب هستید که باید با خدمت صادقانه و رعایت قوانین اسلامی و نظامی ضمن ترسیم آینده ای روشن برای خود، موجب اقتدار نیروی الهی هوایی شوید.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: خدمت در نیروهای مسلح که ارشد ترین و بالاترین مقام آن ولی فقیه و ولی امر مسلمین است، افتخاری بس بزرگ است که این موهبت الهی را باید قدر دانست.

وی تصریح کرد: نیروی هوایی در راستای تقویت میزان تعهد و پایبندی کارکنان خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مبنای دینی و فرهنگی را در همه ارکان آموزشی مدنظر قرار می دهد.

امیر برخور همچنین خطاب به خانواده های کارکنان جوان یادآور شد: در انتخاب همسر برای فرزندان خود به مسائل ارزشی و اسلامی اهمیت دهید تا فرزندانتان خانواده ای استوار بر پایه آموزه های دینی داشته باشند.

در ابتدای این مراسم، پس از قرائت سوگندنامه توسط نماینده هنرآموزان سرهنگ دانشور، معاون تربیت و آموزش فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرائی، خلاصه ای از روند آموزشی یگان ارائه کرد.در ادامه این مراسم، هنر آموزان به اجرای مانور نمایشی پرداختند و یگان‌های نمونه از مقابل جایگاه رژه رفتند.

انتهای پیام

کد N844411