سوزاندن یک داعشی در انبار تکذیب شد

واحدمرکزی خبر نوشت:

پایگاه اینترنتی العالم اعلام کرد: سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق، خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها درخصوص اقدام نیروهای بسیج مردمی به سوزاندن یکی از عناصر داعش در استان الانبار را تکذیب کرد.
به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صداوسیما، بخش فارسی پایگاه اینترنتی شبکه العالم نوشت:  سعد معن  در بیانیه ای اعلام کرد، برخی از رسانه ها فیلمی را که در آن یکی از عناصر داعش وحشیانه و کاملاً به دور از معیارهای انسانی و اخلاقی آتش زده شده است، منتشر کرده و آنرا به دروغ به نیروهای بسیج مردمی نسبت دادند.
وی افزود که فیلم منتشر شده هیچ ارتباطی به نیروهای بسیج مردمی و نیروهای عراقی ندارد.
معن همچنین گفت: نیروهای بسیج مردمی در فرماندهی عملیات بغداد، تحت فرماندهی این عملیات فعالیت می کنند و عشایر الکرمه نیز پا به پای برادران خود در میدان نبرد می جنگند.
وی اظهار داشت: واضح است که هدف از این گزارش ها و دروغ پردازیهای رسانه ای ، تخریب وجهه ارتش قهرمان عراق و نیروهای امنیتی و نیروهای بسیج مردمی است؛ زیرا دشمن قادر به متوقف کردن پیروزی های مستمر عراقی ها در جبهه های نبرد نیست.
برخی از رسانه ها و پایگاه های اجتماعی ، نوار ویدئویی را منتشر کرده اند که اقدام گروهی مسلح را در سوزاندن یک نفر در استان الانبار نشان می دهد و ادعا شده است که این اقدام توسط نیروهای بسیج مردمی صورت گرفته است.

4949

کد N843609