آصفری در گفت‌وگو با ایسنا:

با فعالیت‌های چشم گیر سربازان گمنام امام زمان (عج) تهدید بالقوه در کشور نداریم

وزارت اطلاعات

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نبود تهدید بالقوه در کشور به دلیل فعالیت‌های بسیار چشم گیر مجموعه‌های اطلاعاتی به خصوص سربازان گمنام امام زمان (عج) است و پایه آن امروز مردم در کشور احساس امنیت می‌کنند.

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: تامین امنیت یکی از نیازهای اساسی در هر کشوری است که اگر امنیت نباشد نمی‌توان مسائل و امور را اجرایی کرد؛ لذا ایجاد امنیت موضوع بسیار مهمی برای هر کشوری است.

وی با تاکید بر اینکه در سایه امنیت کارهای عمرانی و آموزشی و ... انجام می‌شود گفت که در همین رابطه نقش وزارت اطلاعات برای تامین امنیت در کشور بسیار برجسته است. سربازان گمنام امام زمان (عج) با شناسایی و دستگیری گروه‌های تروریستی و برخورد با مفسدان اقتصادی و مفسدان قاچاق مواد مخدر در کشور امنیت برقرار کردند آنها با اپوزیسیون برانداز که در آن سوی مرزها به دنبال براندازی کشور هستند نیز مقابله می‌کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تاکید کرد:‌ اگر امروز در کشور تهدید بالقوه‌ای وجود ندارد به خاطر فعالیت‌های بسیار چشم‌گیر سازمان‌ها و مجموعه‌های اطلاعاتی یعنی وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه است. مجموعه نیروها و عناصر اطلاعاتی که به صورت گمنام فعالیت می‌کنند آن‌ها امروز احساس امنیت در مردم ایجاد کردند که احساس امنیت از ایجاد امنیت مهم‌تر است.

آصفری با تاکید بر اینکه وظیفه مردم و دستگاه‌ها تقدیر از سربازان گمنام امام زمان (عج) از طریق همکاری اطلاعاتی است گفت: امام فرمود که باید جمعیت 20 میلیونی اطلاعاتی وجود داشته باشد بر این پایه مردم می‌توانند با همکاری اطلاعاتی با نیروهای اطلاعاتی در تامین امنیت کشور به آن‌ها کمک کنند.

انتهای پیام

کد N843140