حسینی در گفت‌وگو با ایسنا،

سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش اول را در تامین امنیت کشور دارند

وزارت اطلاعات

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با قضاوت منصفانه می‌توان به این موضوع رسید که سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش اول را در تامین امنیت کشور دارند.

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به سالروز سربازان گمنام امام زمان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) تلاش شبانه‌روزی برای برقراری امنیت کشور و خنثی کردن توطئه دشمنان و مردم می‌کنند تا این توطئه‌ها را در نطفه خفه کنند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از موفقیت‌های کشور در زمینه امنیتی نتیجه تلاش‌های شبانه‌روزی و پرمخاطره سربازان گمنام است، گفت: این افراد با کشف بسیاری از توطئه‌ها با آنها مقابله می‌کنند و در این راه شهدایی نیز تقدیم کرده‌اند. با اقدامات آنها بسیاری از اقدامات تروریستی که در چند سال گذشته دشمن در کشور برنامه‌ریزی کرده بود قبل از آنکه به نتیجه برسد کشف و خنثی شد. آنها بسیاری از خائنین را دستگیر کردند.

این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) خالصانه در خدمت نظام، انقلاب و رهبری هستند، گفت: سربازان گمنام امام زمان در بیشتر موفقیت‌های نیروی انتظامی، سپاه و مرزبانی نقش آفرین بوده و موثر هستند، اما خیلی از زحمات آنها نمود پیدا نمی‌کند.

حسینی با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان از اخلاص بالایی برخوردارند، گفت: آنها کار را برای رضای خدا انجام می‌دهند، اقداماتی که قابل ستایش است و قطعا باید از آنها با رفع مشکلات شان قدردانی و تجلیل شود.

وی در پایان با بیان اینکه ملت قدردان سربازان گمنام امام زمان (عج) است، اظهار کرد: این افراد با داشتن نقش در تمامی ابعاد امنیتی کشور نقش اول را در تامین امنیت کشور دارند.

انتهای پیام

کد N842806