صبح امروز برگزار شد؛

نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی مسائل امنیتی و مرزی

سیاسی

نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، برای بررسی مسائل امنیتی و مرزی، صبح امروز با حضور مسئولان امنیتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز در جلسه ویژه‌ای در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ریاست علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون و با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاون امنیتی وزارت اطلاعات و مسئولان ذیربط مرزی وزارت کشور و مرزبانی ناجا، آخرین وضعیت مرزبان‌های شرقی و غربی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه، از تلاش‌های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به ویژه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با هوشیاری الهی موفق شدند بسیاری از توطئه‌های طراحی شده را قبل از انجام خنثی کنند، تشکر و تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه اتفاق نظر وجود داشت که شرایط فعلی با توجه به بحران در کشورهای همسایه، مطلوب بوده و کشور از امنیت پایداری برخوردار است و باید با هوشیاری، طراحی‌های سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و همپیمانان منطقه‌ای آنها را رصد و توطئه‌ها را خنثی کرد.

در این نشست، همچنین بر این نکته تاکید شد که با توجه به آمادگی نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، داعش قطعاً نمی‌تواند خطری برای کشور محسوب شود.