شیخ نعیم قاسم:

اگر با داعش در سوریه نمی‌جنگیدیم اکنون این گروه در مرکز بیروت بود

سیاسی

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به مشارکت این حزب در نبرد با تروریست‌های داعش در سوریه تأکید کرد که اگر حزب‌الله در سوریه مداخله نمی‌کرد داعش اکنون در قلب بیروت به سر می‌برد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان به مشارکت این حزب در نبرد با تروریست های داعش در سوریه اشاره کرده و گفت: اگر در این نبرد مشارکت نمی کردیم، اکنون تروریست های داعش در قلب بیروت بودند و اقدامات تروریستی انجام می دادند.

وی ادامه داد: سید حسن نصرالله در جریان سخنرانی اخیر خود بر مسئولیت دولت برای آزادسازی منطقه «جرود عرسال» تأکید کرد و ما منتظر اقدام دولت برای آزادسازی این منطقه هستیم.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: جریان المستقبل به ریاست سعد الحریری باید مواضع خود در قبال تحولات جرود عرسال و اشغال آن توسط تروریست ها را صراحتا اعلام کند؛ این غیر منطقی است که این جریان از اعلام مواضع خود در این خصوص طفره می رود.

شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: مقاومت همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت و تا زمانی که لازم باشد برادران ما در حزب الله در میدان نبرد باقی خواهند ماند.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: تا زمانی که هر وجب از خاک اشغال شده لبنان را از لوث اشغالگران پاکسازی نکنیم، آرام نخواهیم گرفت.