آیت الله علوی‌گرگانی:

در مذاکرات هسته‌ای نباید از خط قرمز عبور کرد

سیاسی

آیت الله علوی گرگانی گفت: امروز وظیفه همه جوانان حمایت از راه و مسیر جوانان بنی هاشم است و انقلاب اسلامی هم با تکیه بر خون وایثارگری همین جوانان به ثمر نشست.

به گزارش گروه دریافت خبرگزرای دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین مهدی ماندگاری رئیس هئیت مدیره موسسه روایت سیره شهداء اظهار کرد: امروز جهاد و شهادت از موضوعات بسیار جدی در جامعه است که انقلاب و اسلام را زنده نگه داشته است.

وی افزود: امامان معصوم(ع) هم بر اساس همین عنصر از تمامیت اسلام دفاع کردند، از جمله وجود مقدس حضرت علی اکبر(ع) که جانانه از حریم اسلام دفاع کرد.

علوی‌گرگانی تصریح کرد: امروز انقلاب به برکت حمایت‌های مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی در جامعه و رهبری مقتدری چون رهبر معظم انقلاب و دعای خالصانه حضرت ولی عصر(ع) به مسیر خود ادامه داده و قطعا هم خدا این اسلام و انقلاب را یاری خواهد کرد.

وی گفت: خدا در قرآن می فرماید هر کسی دین من را یاری کند من هم او را یاری خواهم کرد و امروز هم باید این گونه باشد؛ تمام هدف ما باید این باشد لحظه ای در حفاظت از دین و اسلام و انقلاب و ولایت نباید کوتاهی کرد.

وی افزود: امروز بزرگترین تدبر، تفکر در قرآن است و شهداء هم با استفاده از همین تدبر ولایت را درک کردند و به حمایت از دین شتافتند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: هدف از انقلاب از بین بردن دست ابر قدرت های شرق و غرب بوده و این تنها با حمایت و پیروی از دستورات رهبری میسر است و این حرکت باید خط قرمز جامعه و مسئولین باشد.

وی افزود: در مذاکرات هسته‌ای نباید از خط قزمزها عبور کرد. عبور از خط قرمز ها استقلال انقلاب و اسلام را با خطر مواجه خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N840566