حملات توپخانه ای و هوایی به مواضع داعش در شرق الرمادی عراق

سیاسی

یک منبع وابسته به عملیات الانبار از حملات توپخانه ای و هوایی ارتش عراق به مواضع داعش در شرق الرمادی در استان الانبار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العراقیه، یک منبع وابسته به عملیات الانبار اعلام کرد: واحدهای توپخانه و بالگردهای ارتش عراق مواضع داعش در جزیره الخالدیه در شرق الرمادی را هدف قرار دادند که شمار زیادی از تکفیری ها کشته و زخمی شدند و بقیه با برجای گذاشتن ادوات و سلاح های سنگین خود پا به فرارگذاشتند.

آمادگی عصائب اهل الحق برای آزادسازی پالایشگاه بیجی

جواد الطلیباوی از فرماندهان عصائب اهل الحق اعلام کرد: روزهای آینده شاهد عملیات گسترده برای آزادی سازی پالایشگاه بیجی از داعشی ها خواهیم بود.عصائب اهل الحق در آمادگی کامل به سر می برند و هم اکنون در سه جبهه که بیجی یکی از آنها می جنگند و ما موفق به شکستن محاصره نظامیان محاصره شده و نیز تسلط بر کوی نظامی شدیم و در جبهه البوجراد و کوی راه آهن و نیز منطقه سید غریب نیز می جنگیم.

وی افزود: ماموریت ما در بیجی شکستن محاصره ،محاصره شدگان بود نه آزاد سازی پالایشگاه و به خوبی از عهده آن بر آمدیم و پل الهندی تا راه آهن و منطقه البو دراح و کوی نظامی منتهی به پالایشگاه را آزاد کرده ایم.