وزیر سابق اطلاعات:هشدارهای رهبری به تیم مذاکره کننده را فریاد می‌زنیم

ایسنا نوشت:

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به مذاکرات هسته‎‎ای کشورمان، تیم مذاکره کننده را فرزندان این نظام خواند و گفت: همان‌طور که پشتوانه آن‌ها در مذاکرات هستیم ولی هشدارهای مقام معظم رهبری را نیز فریاد می‏‏زنیم و به آن‌ها یادآور می‎‎شویم.

 حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در مراسم یادواره شهدای فصل بهار و حماسه سوم خردادماه با بیان این‌که «ما به دانشمندان هسته‎ای خود اجازه بدهیم که با استکبار گفت‎‎وگو کنند که چه بشود؟»، شرح صدر نظام و ولایت را «خیلی زیاد » توصیف کرد و ادامه داد: البته ولایت در مسائلی مانند فتنه 88 هم در مقابل بسیاری از جسارت‎‎ها صعه صدر نشان دادند ولی نهایتاً به میدان آمدند؛ لذا باید هوشیار باشیم تا شرمنده امام و خون شهدا نشویم.

وی در بخش دیگری از سخنانش ایجاد حکومت اسلامی در ایران، بیداری اسلامی ملل جهان و فراهم کردن زمینه برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) را سه هدف والای امام راحل از همان ابتدای قیام ذکر کرد و گفت: امام(ره) با این دیدگاه وسیع، انقلاب اسلامی را شکل داد و حوادث سخت انقلابی را به نحوی مدیریت کرد که از آن‌ها در معماری این حکومت اسلامی بهره جست.

وی با اشاره به فتنه‎‎های یهود صهیونیست در تاریخ بشر به ویژه در دوران حیات پیامبر اکرم(ص) و پس از آن، تصریح کرد: امروز نیز صهیونیست سرمایه‎‎داری با انقلاب اسلامی در تقابل است و در آینده نیز خواهید دید که همانند کشورهای اروپایی و آمریکایی، برای نفوذ به دیگر کشورهای در حال توسعه تلاش خواهد کرد تا آن‌ها را در سیطره خود قرار دهد.

وزیر سابق اطلاعات با بیان این‌که «یهود صهیونیست در زمان پیامبر(ص) به جز جنگ‌های بدر و احد، در سایر جنگ‎‎ها بر علیه پیامبر نقش‌آفرینی کرد»، افزود: آن‌ها پس از ناکامی در جنگ سخت به سراغ جنگ نرم علیه حکومت اسلام رفتند و برای این کار نیز از میان اقوام نزدیک به پیامبر(ص) به سراغ بنی امیه رفتند.

وی تاکید کرد: یهود صهیونیست امروز پس از جنگ سخت علیه انقلاب اسلامی، به دنبال ضربه به انقلاب از طریق جنگ نرم است و برای این کار به دنبال بنی امیه انقلاب اسلامی است و این موضوع نوعی بیدارباشی را می‎‎طلبد و باید در این خصوص هوشیار بود.

2929

کد N838693