۰

برپایی جشنواره‌ی فیلم رضوی در یزد

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر جشنواره فیلم مستند و کوتاه رضوی از حضور چهره‌های سینمایی کشور در اختتامیه جشنواره فیلم رضوی در یزد خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ علی غیاثی ندوشن، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، گفت: فیلم‌های برگزیده دوره‌های قبل در حاشیه برگزاری جشنواره اکران می‌شوند.

وی افزود: کارگاه‌های آموزشی برای هنرمندان حوزه سینما و تئاتر از جمله جدیدترین اقداماتی است که امسال در کنار برگزاری جشنواره فیلم مستند و کوتاه رضوی برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: این کارگاه‌های آموزشی در طول زمان برگزاری جشنواره و در حاشیه آن با حضور هنرمندان، اساتید و پیشکسوتان سینمایی کشور برپا خواهد شد.

دبیر جشنواره فیلم رضوی، با بیان اینکه تعدادی از چهره‌های سینمایی کشور در حوزه بازیگری، نویسندگی و کارگردانی از استان یزد هستند، گفت: از این چهره‌ها در آیین اختتامیه جشنواره تجلیل می‌شود.

غیاثی ندوشن افزود: رایزنی‌هایی با صدا و سیما و شرکت سروش انجام شده تا فیلم‌های منتخب جشنواره در سالن‌های نمایش شهرستان‌ها، شبکه استانی و یا حتی شبکه‌های سراسری اکران شود.

وی از تشکیل اتاق فکر این جشنواره با حضور 9 تن از کارشناسان و صاحب نظران خبر داد و گفت: اعضاء این اتاق فکر ترکیبی از نیروهای جوان انجمن سینمای جوان، هنرمندان و سازمان‌های فرهنگی و هنری فعال در عرصه فیلم و سینما هستند که از نظرات آنها در راستای افزایش کیفیت جشنواره استفاده می‌شود.

غیاثی ندوشن نوآوری و خلاقیت در برگزاری موفق جشنواره را نتیجه بهره‌مندی از نظرات و مشورت‌های صاحب نظران دانست و ادامه داد: راهنمایی‌های اتاق فکر به ارتقای کیفی برنامه ها کمک می‌کند.

دبیر جشنواره فیلم مستند و کوتاه رضوی با بیان اینکه تلاش ما در این جهت است که هر جشنواره نسبت به سال قبل ارتقای کیفی داشته باشد، گفت: ما معتقدیم از جمله دلایل موفقیت یک جشنواره بهره مندی از هم فکری و مشورت متخصصان و صاحب نظران است.

وی با اشاره به اینکه دارالعباده یزد چند دوره میزبان جشنواره خوشنویسی رضوی بود، گفت: از سال گذشته ما میزبانی جشنواره فیلم رضوی را برعهده گرفتیم که امید است، جشنواره سال جاری پربارتر از گذشته برگزار شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.