دیدار ولیعهد عربستان با خانواده شهدای عملیات تروریستی القطیف

ولیعهد عربستان در دیدار با خانواده شهدای عملیات تروریستی اخیر در مسجد شیعیان در القطیف تاکید کرد که ریاض برای برقراری امنیت در تمامی مناطق کشور تلاش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، محمد بن نایف بن عبدالعزیز، ولیعهد و وزیر کشور عربستان در دیدار با خانواده شهدای مسجد القطیف گفت: بیشتر کسانی که پشت این حادثه بودند در چنگ عدالت هستند و نیروهای امنیتی به وظایف خود برای بازداشت تمامی کسانی که در چنین رخدادهایی دست دارند، عمل می‌کنند تا شریعت الهی درمورد آنها به اجرا درآید.

وی گفت: دولت عربستان برای حفظ امنیت و ثبات در تمامی مناطق تلاش و با تمامی کسانی که به امنیت و ثبات و جان شهروندانش لطمه بزنند مطابق شریعت مقابله می‌کند.

سعود بن نایف بن عبدالعزیز، امیر منطقه الشرقیه نیز که در این دیدار ولیعهد را همراهی می‌کرد گفت: شهدای مسجد القدیح شهدای همگی ما هستند و ما از مشکلات و رنج‌های ساکنان القدیح ناراحت می‌شویم و به هیچ کسی اجازه نمی‌دهیم به امنیت و ثبات عربستان لطمه بزنند.

روز جمعه در حمله یک عامل انتحاری به مسجد شیعیان در منطقه القدیح در شهر شیعه نشین القطیف واقع در شرق عربستان که مسئولیت آن را داعش بر عهده گرفت، 21 تن به شهادت رسیده و 123 تن دیگر زخمی شدند.

انتهای پیام

کد N837549