سرپرست اداره‌کل تعزیرات حکومتی هرمزگان خبر داد

توقیف دو ساک طلای قاچاق در هرمزگان

سیاسی

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از صدور رای محکومیت ناخدای موتور لنج به دلیل قاچاق دو ساک طلا خبر داد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از صدور رای محکومیت ناخدای موتور لنج به دلیل قاچاق دو ساک طلا خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمیدرضا اسماعیلی در مورد رای صادره برای قاچاقچی 13 بسته لفاف شده طلا گفت: ناخدای موتور لنج که 13 بسته لفاف شده طلای ساخته شده 18 و 21 عیار را در 2 ساک دستی جاسازی کرده بود توسط گارد و انتظامات اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه به اداره کل تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: با استعلام از خزانه بانک ملی بندر لنگه، ارزش طلاهای 18 عیار 173 میلیون و 919 هزار تومان و ارزش طلاهای 21 عیار 182 میلیون و 773 هزار تومان تعیین و اعلام شد.

وی تصریح کرد: متخلف پرونده علاوه بر ضبط طلاهای قاچاق به پرداخت 356 میلیون و 789 هزار تومان جزای نقدی معادل یک برابر ارزش کالا و در مورد لنج توقیفی نیز متخلف به مبلغ 300 میلیون تومان محکوم شد که جمعاً رای به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 656 میلیون و 789 هزار تومان در حق صندوق دولت صادر شد.

اسماعیلی از کشف بیش از 9 هزار لیتر سوخت قاچاق در این استان خبر داد و تصریح کرد: با تلاش دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پایگاه دریابانی بندر لنگه از یک فروند لنج صیادی فایبرگلاس در حوالی اسکله بندر معلم، 9950 لیتر سوخت قاچاق گازوئیل کشف شد که متخلف برای حمل و قاچاق سوخت به پرداخت مبلغ 63 میلیون و 301 هزار تومان جزای نقدی معادل دو برابر نرخ بین المللی نفت گاز در حق دولت محکوم شد.

انتهای پیام

کد N837367

خواندنی از سراسر وب