رحمانی در ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس ابقا شد

تسنیم نوشت:

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ابقای رضا رحمانی در سمت ریاست این کمیسیون برای سال پایانی مجلس نهم و با رأی اکثریت اعضای این کمیسیون خبر داد.
سیدهادی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور کار جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون برای سال پایانی مجلس نهم انتخاب شدند.
وی افزود‌: در این جلسه، رضا رحمانی با رأی اکثریت اعضای این کمیسیون در سمت ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس ابقا شد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: در ادامه این جلسه، عزیز اکبریان و محمدرضا خان‌محمدی هر کدام با 27 رأی به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند.
حسینی تصریح کرد: در این جلسه، رمضانعلی سبحانی‌فر با 13 رأی به عنوان سخنگو و الیاس طاهری نیز با 18 رأی و نیز الله‌ویردی دهقانی هم با 16 رأی اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به عنوان دبیران این کمیسیون انتخاب شدند.
در جلسه اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رؤسای کمیته‌های صنعت و ارتباطات را نیز انتخاب کردند که براساس آن روح‌الله عباسپور به عنوان رئیس کمیته صنعت و سیدهادی حسینی نیز به عنوان رئیس کمیته ارتباطات مجلس انتخاب شد.
محمد سلیمانی به عنوان رئیس کارگروه فناوری‌های نوین و ارتباط با دانشگاه، سیدمحمد بیاتیان به عنوان رئیس کارگروه تولید ملی و حمایت از ساخت داخلی، داریوش اسماعیلی به عنوان رئیس کارگروه معدن و صنایع معدنی و نیز مؤید حسینی‌صدر هم به عنوان رئیس کارگروه پتروشیمی و صنایع نفت و گاز کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتخاب شدند.

2929

کد N836951