سلیمان فرنجیه:

حامی سید حسن نصرالله هستیم/ تکفیری ها برای نابودی همه آمده اند

سیاسی

رئیس جریان المرده لبنان در گفتگویی ضمن اعلام حمایت از مقاومت لبنان اعلام کرد که تکفیری ها برای نابودی همه آمده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، «سلیمان فرنجیه» رئیس جریان المرده در گفتگو با المنار اظهار داشت: برخی می خواهند مقاومت لبنان در موضع ضعف و تکفیری ها در موضع قدرت قرار داشته باشند.

وی گفت: ما در نبرد موجودیتی با تکفیری ها قرار داریم و باید در این زمینه ایمان و اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم. در شرایط فعلی هر انسان شریفی که نسبت به دموکراسی و حاکمیت لبنان اهتمام می ورزد باید با تفکر تکفیری مقابله کند.

رئیس جریان المرده لبنان خاطرنشان کرد: ملی گرایی و مسیحیت ما اقتضا می کند از هر کسی که به آزادی بیان و دفاع از وطن ایمان و اعتقاد دارد که در راس آنها مقاومت لبنان قرار دارد حمایت کنیم لذا ما از سید حسن نصرالله حمایت می کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کسی در شرایطی که تکفیری ها ایجاد کرده اند حاضر به زندگی است گفت: اوضاع کنونی، لائیک ها، اقلیت ها و مسیحیان همه را در منطقه نگران کرده است زیرا تفکر تکفیری برای نابودی همه آمده است.

سلیمان فرنجیه در بخش دیگر سخنان خود اعلام کرد که از شخصیت شهید «عماد مغنیه» که به اسم «حاج جهاد» وی را می شناخت شگفت زده بوده است. فرنجیه در پایان تاکید کرد که وی همواره حامی مقاومت بوده و خواهد بود.