۰
خسروی سهل‌آبادی:

اگر آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند به برکت فداکاری بسیجیان است

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی معتقد است اگر آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند به برکت ایثار و فداکاری پاسداران و بسیجیان ولایت‌پذیر است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: ولایت‌پذیری از اهل بیت (ع) و اسلام در عصر حاضر کشتی نجات و چراغ هدایت بشریت است.

وی ادامه داد: اگر تمدن در حال فروپاشی غرب باعث بحران‌های بزرگ برای جوامع بشری شده، انسان‌ها از بحران فقر، محیط زیست، گسترش سلاح‌های کشتار جمعی، مواد مخدر و امثالهم رنج می‌برند که نتیجه تفکر مادی و دور افتادن از ارزش‌های الهی است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: در عصر حاکمیت جاهلیت مدرن و مظلومیت حقق و عدالت انقلاب اسلامی با رهبری و هدایت امام (ره) از مشرق ایران طلوع کرد که این انفجار نور الهی هر روز قلب انسان‌های آزاده و عدالتخواه جهان را همانند اکسیری متحول می‌کند.

خسروی سهل‌آبادی در ادامه با بیان این‌که انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت انبیا، صدیقین،‌ شهدا و صالحین در طول تاریخ امروز امانتی بزرگ در اختیار ماست، تصریح کرد: عوامل پیروزی نهضت الهی، ایمان، بصیرت، صبر، ولایت‌پذیری، مدیریت جهادی و وحدت بر اصول و ارزش‌های الهی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در عرصه جهاد اقتصادی و جهاد فرهنگی نیز باید ایمان،‌ صبر و بصیرت و ولایت‌پذیری و وحدت در عمل داشته باشیم؛ چرا که بدون تردید، اختلاف،‌ تفرقه، دنیاطلبی و خودخواهی عامل شکست و ذلت خواهد بود.

نماینده مردم تربیت حیدریه در مجلس افزود: طبق فرموده امام (ره) اگر سپاه نبود کشور هم نبود، دولتمردان بدانند امنیت، اقتدار، عظمت و راه نجات امروز کشور ما در سایه مدیریت جهادی و تفکر ایثار و فداکاری شهداست. امروز هم صبر و بصیرت و شهادت‌طلبی امثال سردار حاج قاسم سلیمانی‌هاست که لرزه بر اندام صاحبان زور و زر و تزویر و دنیا می‌اندازد.

خسروی سهل‌آبادی همچنین گفت: اگر آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اگر پشت میز مذاکره شش قدرت برتر دنیا در مقابل ملت ایران زانو می‌زنند، اگر در این اقیانوس طوفان زده در امنیت و آرامش هستیم به برکت ایثار و فداکاری پاسداران و بسیجیان ولایت‌پذیر است نه احمق‌ها و مزدورانی که شعار نه غزه و نه فلسطین دادند و امروز سر در آخور بیگانگان دارند.

این نماینده مجلس یادآور شد: در عرصه اجرای اقتصاد مقاومتی راهی که رهبری برای حل مشکلات ترسیم نمودند راه نجات و استقلال کشور است و دولت نباید حل مشکلات اقتصادی را منوط به رفع تحریم‌های ظالمانه دشمنان ملت ایران بداند.

وی با تأکید بر این‌که نباید چشم به دست دشمنان داشته باشیم، تصریح کرد: کارنامه 50 ساله استکبار جهانی نسبت به ملت ایران تحقیر، جنگ‌افروزی و خیانت بوده و ساده‌اندیشی است که امروز در اوج اقتدار و عزت ایران اسلامی با عقب‌نشینی گام به گام به لبخند خیانت‌آمیز صاحبان زر و زور و تزویر دنیا امید داشته باشیم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان در خصوص مشکلات آموزش و پرورش و مطالبات فرهنگیان و معلمان تذکر داد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.