رییس جمهوری در اجتماع مردم غرب استان تهران: مصمم هستیم تا مشکلاتمان را با منطق، استدلال حل کنیم

حسن روحانی

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم شهرستانهای غرب استان تهران تصریح کرد: مردم بزرگ ایران با پیام ۲۴ خرداد ۹۲ به دنیا اعلام کردند که چهره ملت ما چهره صلح، عدالت و همزیستی با مردم جهان است و ما مصمم هستیم تا مشکلاتمان را با منطق، استدلال و مذاکره حل و فصل کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی که در اجتماع بزرگ مردم شهرستان های شهریار، ملارد و قدس در غرب استان تهران صحبت می‌کرد، با تاکید بر اینکه "مردم ایران آگاهند و می‌دانند با شعار و ادای جملات تند گروهی اندک، مشکلات جامعه و کشور حل و فصل نخواهد شد"، گفت: ما در مسیر احقاق حقوق ملت ایران قرار داریم و پایان این راه، پیروزی پرافتخار برای ملت بزرگ ایران خواهد بود.

دکتر روحانی اظهارداشت: ما بی تردید با وحدت و انسجام و امید مردم به آینده بهتر، از مشکلات به خوبی عبور خواهیم کرد و راه توسعه و پیشرفت کشور را ادامه خواهیم داد.
رییس جمهوری تصریح کرد: مردم ما با صدای بلند به همه جهانیان اعلام می کنند که دوران خشونت و افراطی گری به سر آمده و ما همه باید با منطق، استدلال و تدبیر، راه آینده خودمان را که مسیر توسعه است به خوبی طی کنیم.
دکتر روحانی به مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید با تیم مذاکره کننده قوی، در صحنه جهانی هر روز قدمهای جدیدی را برای احقاق حقوق ملت ایران برداشته و برخواهد داشت.
رییس جمهوری در ادامه به استقبال مردم خونگرم و دلاور شهریار، ملارد و قدس اشاره کرد و این استقبال باشکوه را نشانه حمایت مردم از خادمان ملت ایران خواند و گفت: ۲۰ طرح و پروژه با ۶۴۲ میلیارد تومان در این منطقه در سال ۹۴ و ۹۵ اجرایی می شود.
دکتر روحانی در ادامه به تشریح جزییات این ۲۰ پروژه و طرح پرداخت.

 

23215

کد N836212