فرمانده پایگاه نوژه:

دانشجویان سفیران نیروی هوایی و مسلح در دانشگاه‌ها هستند

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه دانشجویان را سفیران نیروی هوایی و مسلح در دانشگاه‌ها دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، سرتیپ دوم "رحمان افسری"در مراسم بازدید دانشجویان دانشگاه‌های استان از پایگاه سوم شکاری شهید نوژه که به همت جهاددانشگاهی انجام شد، افزود: ما در سنگر نظامی وظیفه داریم آنچه به ما سپرده شده حفظ کنیم و دانشجویان نیز موظف هستند در سنگر دانشگاه برای سرافرازی مملکت تلاش کنند.

وی با بیان اینکه پویایی و پیشرفت کشور باید به دست جوانان محقق شود، گفت: این قشر تاثیرگذار در جامعه باید آنچه از هشت سال دفاع مقدس می‌شنوند، برای دیگران بازگو کنند.

افسری با تاکید بر اینکه آزادسازی خرمشهر واقعه عظیمی در هشت سال دفاع مقدس است، تصریح کرد: با وجود پیروزی‌های بزرگ این رویداد نقطه عطفی در هشت سال دفاع مقدس و ویژه بود که باعث تغییر روند جنگ و رسیدن به پیروزی شد.

وی با بیان اینکه ما وارثان شهیدان هشت سال دفاع مقدس هستیم، اظهار کرد: ما این پیروزی را مدیون قهرمانانی هستیم که با رشادت، شهامت، فداکاری و ایثار خود توانستند امنیت و آرامش امروز را برای ملت ایران فراهم کنند.

افسری افزود: شهیدان، آزادگان، ایثارگران و جانبازان با گذشت از جان خود جانانه ایستادگی و مقاومت کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد.

وی در ادامه یادآور شد: در جنگ هشت سال دفاع مقدس همه نیروها از جمله سپاه، بسیج، نیروهای زمینی و هوایی مشارکت داشتند و با همدلی و وحدت ایستادگی کردند.

افسری با تاکید بر اینکه در حال حاضر کشور در وضعیت مطلوبی از امنیت و آرامش به سرمی‌برد، تصریح کرد: باید از تجربیات بزرگان جنگ هشت سال دفاع مقدس استفاده کرده و با تمام وجود آمادگی کامل را برای حفاظت از مرزهای کشور داشته باشیم.

انتهای پیام

کد N835469