نشست مؤتلفه،پایداری و ایثارگران برگزار شد

انتخابات,اصولگرايان,حزب موتلفه اسلامي,انتخابات مجلس دهم

نشست سه‌جانبه حزب مؤتلفه اسلامی، پایداری و ایثارگران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ظهر امروز(دوشنبه) نشست سه‌جانبه مؤتلفه، پایداری و ایثارگران در راستای همگرایی اصولگرایان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

براساس این گزارش، پیش از این حزب موتلفه با جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی هم جلسه برگزار کرده بود. در این جلسه ن حزب پایداری نیز حضور داشت.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد خرسند عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره‌ جلسات اخیر حزب موتلفه با تشکلهای پایداری، رهپویان و ایثارگران،گفته بود که اصول این تشکل‌ها یکی است اما در شیوه‌های اجرا اختلاف نظرهایی وجود دارد و همچنین دلخوری‌هایی نیز پیش آمده که باید این اختلاف‌ها و دلخوری‌ها را کنار گذاشت.باید در این جلسات اختلافات به حداقل رسیده و روش کار مشترکی پیدا شود. اکنون شخصیت‌های روحانی بزرگ اصولگرایان نیز به ضرورت وحدت پی برده و برای وحدت اصولگرایان تلاش می‌کند.

خرسند در پاسخ به این پرسش که آیا در جریان اصولگرایی، حزب موتلفه این وظیفه را دارد که جریان پایداری را به اصولگرایان نزدیک کند گفت: خیر، تقسیم کاری انجام نشده است، حزب موتلفه همواره بر وحدت اصولگرایان تاکید داشته و در این زمینه هم هیچ گاه سهم خواهی نکرده است و ما وحدت‌گرایی را نه به عنوان حرکت سیاسی صرف بلکه به عنوان یک تکلیف شرعی در نظر می‌گیریم.

علی اصغر زارعی عضو جبهه پایداری هم درباره جلسات مشترک جبهه پایداری، موتلفه و رهپویان اظهارکرده بود که قطعا مهمترین بحث، بحث انتخابات است. از این جهت که توافق و وحدتی حاصل شود، این نشست‌ها مراحل پایانی کار خود را طی می‌کند تا در فرصت مناسب این بحث ها در صحنه اجتماعی‌ جدی تر مطرح شود.

انتهای پیام

کد N835409