چه کسی فیلم مشاجره ظریف درمجلس را منتشر کرد؟/مقایسه فیلم و عکس

محمدجواد ظریف,مجلس نهم

انتشار فیلم مشاجره لفظی ظریف در جلسه روز گذشته مجلس جنجال زیادی به پا کرده است.

چه کسی فیلم مشاجره ظریف درمجلس را منتشر کرد؟/مقایسه فیلم و عکسانتشار فیلم مشاجره لفظی ظریف در جلسه روز گذشته مجلس جنجال زیادی به پا کرده است.

به گزارش خبرآنلاین اما سوال این است که چه کسی این فیلم را گرفته و منتشر کرده است؟. قطعا این فیلم از سوی خبرنگاران منتشر نشده؛ چه آنکه خبرنگارن اجازه به همراه بردن گوشی تلفن و دوربین با خود به مجلس را ندارند. افزون بر این آنها اجازه ورود به داخل صحن آن هم  در یک جلسه غیرعلنی را نداشتند. اما بازبینی تصاویر منتشر شده از لحظات این مشاجره فرضیه های مختلفی به دست می دهد.

با توجه به اینکه در فیلم منتشر شده ظریف روبروی دوربین قرار دارد پس قطعا فیلم از زاویه پشت سر کوچک زاده گرفته شده است. اما از آنجا که  در فیلم منتشر شده بیشتر یک کت قهوه ای همراه با چفیه در آن دیده می شود پس قطعا فیلم از سوی یکی از چهارنفری که پشت سر کوچک زاده ایستاده اند گرفته شده است. اگرچه در تصاویر منتشر شده یکی از نمایندگان در حال گرفتن عکس یا فیلم با دوربین گوشی همراه خود است اما به نظر نمی رسد فیلم منتشر شده مربوط به این نماینده باشد. چون زاویه دوربین در فیلم منتشر شده کاملا پایین است اما نماینده ای که در تصاویر با گوشی موبایل خود دیده می شود از زاویه بالا و از بالای سر افراد در حال گرفتن فیلم یا عکس است.

با این اوصاف فیلم منتشر شده باید توسط سه نفر باقی مانده که در تصاویر پشت سر کوچ زاده قرار دارند گرفته شده باشد.

 

 

 

 

 

 

29214

 

 

 

 

کد N835127