منتظری:

مبارزه و تقابل با دشمن تمام نشده است

ديوان عدالت اداري,رئيس ديوان عدالت اداري

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: وظیفه امروز ملت ما دفاع از ارزش‌ها و مبارزه در عرصه‌های عقیدتی، فکری و صیانت از پیشرفت‌هایی است که برای کشورمان به دست آمده، ما باید بدانیم که مبارزه و تقابل با دشمن تمام نشده است.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: وظیفه امروز ملت ما دفاع از ارزش‌ها و مبارزه در عرصه‌های عقیدتی، فکری و صیانت از پیشرفت‌هایی است که برای کشورمان به دست آمده، ما باید بدانیم که مبارزه و تقابل با دشمن تمام نشده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان با تبریک میلاد خجسته حضرت امام سجاد(ع) و همچنین گرامیداشت خاطره آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس دشمن در قالب تهاجم نظامی به دنبال نابودی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بود و امروز با شلیک‌های فرهنگی و عقیدتی، جامعه و امت اسلامی ما را هدف قرار داده است.

وی افزود: ما باید مراقب باشیم و به صیانت از خود، خانواده، ارزش‌ها و نظام جمهوری اسلامی بپردازیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان این‌که «امروز وظیفه‌ای سنگین بر عهده تک‌تک ما قرار دارد» اضافه کرد: فرزندان این کشور در هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری خود کارستانی کردند که امروز ملت در سایه آن در آرامش زندگی می‌کنند، ما نیز باید به وظایف خود در دفاع از ارزش‌ها به درستی عمل کنیم که شرط پیروزی حضور هوشیارانه در صحنه و بصیرت داشتن است.

منتظری در ادامه به سالروز فتح خرمشهر در سوم خرداد 1361 اشاره کرد و ادامه داد: فتح خرمشهر تنها فتح یک سرزمین و شهر نبود بلکه پیروزی ارزشمندی بود که در طول هشت سال دفاع مقدس توانست کتاب جنگ را دگرگون سازد و مسیر حرکت دفاع مقدس را به سمت پیروزی جهت دهد. از این سبب است که به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی اضافه کرد: زندگی، شرف و عزت ما و تمام افتخاراتی که امروز کشور بدان دست یافته است، مرهون خون شهدای عزیز و جانبازی‌های ملت غیوری است که اگر نبودند، نه از تاک نشان بود و نه از تاک نشان. پیروزی ملت ایران در برابر صدامی که شرق و غرب برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی از او حمایت می‌کردند، حاکی از این بود که خداوند نصرت و پیروزی‌اش را برای این ملت فرستاده است.

رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: ما نیز امروز وظیفه داریم همانگونه که عزیزان در فتح خرمشهر سینه‌های خود را در مقابل دشمن سپر کردند و با ایثار خود این برگ زرین را در تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس پدید آوردند، به صیانت از ارزش‌ها و نظام اسلامی بپردازیم.

انتهای پیام

کد N835078