لیبرمن مدعی شد:

اسرائیل می تواند با کشورهای عربی بر ضد ایران همکاری کند

سیاسی

وزیر خارجه پیشین رژیم صهیونیستی مدعی شد شکاف کمی بین تل آویو و کشور های عرب منطقه وجود دارد و آنها می توانند در مواضع ضدایرانی با هم همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یدیعوت آحارونوت، «آویگدور لیبرمن» رهبر حزب راستگرای افراطی «اسرائیل خانه ما» مدعی شد تل آویو می تواند در همکاری با کشورهای مصر و عربستان به حل بحران های منطقه کمک کرده و علیه ایران اقدام کند.

وزیر خارجه پیشین رژیم صهیونیستی با انتقاد از تلاش های بین المللی برای حل بحران در اراضی اشغالی ادعا کرد این تلاش ها هیچ نتیجه ای نداشته و تنها ویرانی به بار آورده است. وی همچنین مدعی شد تل آویو بدون دخالت حامیان غربی خود نیز می تواند مشکلاتش را حل کند.

لیبرمن بدون اشاره به ناتوانی تل آویو در حل اختلافاتش با فلسطینی ها با گذشت بیش از 6 دهه از اشغال فلسطین خطاب به غربی ها گفت بهتر است دست از پیشنهادات خود برداشته و صهیونیست ها را فراموش کنند. وی در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به مذاکرات محرمانه اخیر بین مقامات تل آویو با کشورهای عربی از مقامات این کشورها خواست از مذاکرات پشت پرده با رژیم صهیونیستی دست برداشته و به همکاری آشکار با این رژیم بپردازند.