تمجید جبهه آزادسازی فلسطین از مواضع سید حسن نصرالله

سیاسی

عباس الجمعه عضو دفتر سیاسی جبهه آزادسازی فلسطین از اظهارات دبیر کل حزب الله لبنان در عید مقاومت و آزادی به ویژه اظهارات وی در مورد تهدیدهای مربوط فلسطین تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، عباس الجمعه تاکید کرد: این مناسبت بزرگ و پیروزی تاریخی مقاومت، اولین پیروزی تاریخی عرب ها بر دشمن صهیونیستی است که از ذهن ما، ذهن ملت فلسطین و ذهن ملت های عربی و اسلامی و تمام آزادگان جهان پاک نخواهد شد، چرا که این یک پیروزی برای تمام فلسطینیان و لبنانیان و عرب ها به شمار می رود.

عضو دفتر سیاسی جبهه آزادسازی فلسطین یادآور شد: سالروز پیروزی بر دشمن صهیونیستی با سالروز فاجعه اشغال فلسطین ددر سال 1967 همزمان شده است؛ از این رو ملت فلسطین مقاومت و پیروزی لبنان را فراموش نخواهد کرد و به  مسیر مبارزه، مقاومت و نبرد مشترک با دشمن صهیونیستی ادامه خواهد داد و در کنار لبنان این پیروزی را جشن خواهد گرفت.

وی به همین مناسبت خواستار اتحاد و انسجام گروه های مقاومت در برابر پروژه آمریکایی-صهیونیستی که مسئله فلسطین و کل جهان عرب را هدف گرفته است، شد و گفت: این امر نیازمند پایبندی به تمام اشکال مبارزه و مقاومت است.

عباس الجمعه بار دیگر این پیروزی را به ملت، ارتش و نیروهای مقاومت و تمام آزادگان جهان تبریک گفت و از تمام ملت ها حمایت از مبارزه ملت فلسطین برای آزادسازی اراضی اشغالی و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف را خواستار شد.

عضو دفتر سیاسی جبهه آزادسازی فلسطین در پایان بر پایبندی به گزینه مقاومت، به عنوان تنها گزینه برای تحقق پیروزی تاکید کرد.